شهید خیرالله صمدی امروز با حضور  باشکوه مردم شهیدپرور استان زنجان تشییع شد و در جایگاه ابدیش آرام گرفت.

به گزارش مثلث آنلاین، امروز مردم ولایی و انقلابی زنجان با حضور بی نظیر و با شکوه خود در مراسم تشییع پیکر شهید سرافراز اسلام خیرالله صمدی شرکت کردند.

محمدرضا عباسی، فرمانده تیپ 36 انصارالمهدی(عج) استان زنجان با درود بر روح پرفتوح حضرت امام(ره) و شهیدان اسلام و درود بر روح بلند سردار شهید خیرالله صمدی گفت: حضور با شکوه مردم نشان از عشق مردم به شهید است و به همه دنیا می‌گویند که حسین، حسین شعار ماست، شهادت افتخار ماست.

وی با بیان اینکه شهید خیرالله صمدی یکی از پیشتازان هشت سال دفاع مقدس بود، خاطرنشان کرد: این شهید بزرگوار در چهارمین اعزام خود به کشور سوریه شهید شدند و سرانجام‌ روز چهارشنبه هفته گذشته در منطقه بوکمال سوریه دعوت حق را لبیک گفت و نام خود را به عنوان سومین شهید مدافع حرم استان زنجان جاودانه کرد.

فرمانده تیپ 36 انصارالمهدی(عج) استان زنجان به تعداد شهدای اخیر تیپ 36 در منطقه شمال‌غرب کشور اشاره و تصریح کرد: در پنج سال گذشته تعداد شهیدان تیپ 36 در منطقه شمال‌غرب کشور 12 شهید والامقام است که به روح بلند آن شهیدان درود می‌فرستم.

پیکر مطهر شهید "خیرالله صمدی" در زنجان تشییع و خاکسپاری شد

ابوالفضل طهماسبی، فرمانده سپاه ناحیه زنجان ضمن ادای احترام به شهدای اسلام و شهدای مدافع حرم گفت: دشمنان انقلاب از همین حضور پرشور مردم در صحنه می‌ترسند و کشوری که در آن شهید عزتمند باشد شکست‌ناپذیر است.

وی با بیان ‌اینکه نهال انقلاب توسط خون شهیدان آبیاری می‌شود، گفت: حضور پیکر مطهر شهید خیرالله صمدی سبب شد تا امسال هفته بسیج به بو و عطر شهید مزین شود.

پیکر مطهر شهید "خیرالله صمدی" در زنجان تشییع و خاکسپاری شد

قاسم‌ محمدی، معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با درود بر ارواح طیبه شهدا گفت: شهید خیرالله صمدی از جانبازان هشت سال دفاع مقدس بود و بعد از بازنشستگی در سپاه آرام ننشست و تصمیم به جنگ با تروریست‌های تکفیری گرفت و بعد از چهار بار اعزام به منطقه شهید شد.

وی افزود: دشمنان انقلاب از همین روحیه استکبارستیزی مردم ایران می‌ترسند و جرئت حمله به این کشور را ندارند.

محمدی با تاکید بر اینکه پاسداری بازنشستگی ندارد، تصریح کرد: پاسداران انقلاب اسلامی ‌گوش به فرمان ولایت هستند و پشت سر رهبر انقلاب اسلامی ایستاده‌اند.

شهید خیرالله صمدی امروز با حضور پرشور مردم در جایگاه ابدیش در مزار شهدای پایین زنجان در کنار همرزمانش آرام گرفت.