حماد سامری از عملکرد بازیکنانش در دیدار برابر شیمیدور راضی نبود.

در هفته‌ بیست و ششم لیگ برتر بسکتبال دو تیم شیمیدور و نفت آبادان به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تیم تهرانی با نتیجه‌ قاطع مهمان جنوبی‌اش را شکست داد.

سرمربی تیم بسکتبال نفت آبادان با اشاره به عملکرد نامناسب تیمش در این دیدار، گفت: در هیچ یک از بخش‌های بازی نتوانستیم کارمان را انجام دهیم. در تمامی جریان مسابقه حتی نتوانستیم آنچه در تمرین اجرا می‌کردیم را تکرار کنیم. واقعا کاری را انجام ندادیم و بازیکنانم نیز نتوانستند آن چه از آنها خواسته بودیم را انجام دهند. در این مسابقه دفاع، حمله، ریباند، پرتاب‌های آزاد و دیگر مواضع تیم ما خوب نبود و در طرف مقابل تیم شیمیدور با عملکردی بسیار خوب توانست از شب بد ما استفاده کند. این بازی نشان داد که باید هوشیارانه کارمان را ادامه دهیم و نقاط ضعف باقی‌ مانده در تیم را از بین ببریم تا در پلی‌آف مشکل این چنینی نداشته باشیم.

جواد رحمتی‌پور، سرمربی تیم شیمیدور با تمجید از عملکرد تیمش، گفت: خدا را شکر آنچه از بازیکنانم خواسته بودم، به خوبی انجام شد و توانستیم حریف مدعی‌مان را شکست دهیم. این بازی خیلی حساس بود و سعی کردیم از ابتدا تمرکز لازم را در تیم ایجاد کنیم تا بتوانیم به بهترین شکل برنامه‌های‌مان را در طول مسابقه عملی کنیم. با تلاش بچه‌ها و کار تیمی این اتفاق رخ داد و برنده شدیم.

او ا‌دا‌مه‌ داد: در آخرین بازی‌مان در این مرحله با ثامن الحجج (ع) مشهدی ر‌قا‌بت می‌کنیم که تیم خوبی است و در این چند دیدار عملکرد قابل قبولی داشته و باید سعی کنیم با قدرت به کارمان ادامه دهیم و در آن مسابقه نیز برنده شویم.