کارلوس توس از خاطرات خود در یوونتوس و حضور در لیگ آرژانتین سخن گفته است و ابراز امیدواری کرد همراه بوکاجونیورز تیم جدید خود به افتخارات زیادی برسد.

کارلوس توس از خاطرات خود در یوونتوس و حضور در لیگ آرژانتین سخن گفته است و ابراز امیدواری کرد همراه بوکاجونیورز تیم جدید خود به افتخارات زیادی برسد.

به گزارش ایسنا و به نقل از گلوبو، کارلوس توس که سال گذشته بعد از ناکامی همراه یوونتوس در لیگ قهرمانان به همراه یوونتوس به بوکاجونیورز پیوست هنوز هم اخبار تیم سابق خود را دنبال می کند. هواداران یوونتوس دوست داشتند که کارلوس توس مهاجم آرژانتینی آنها در تیم محبوبشان بماند اما این مهاجم سرشناس علاقه زیادی به بازگشت به فوتبال کشورش داشت و در نهایت تصمیم گرفت که به تیم محبوب خود برگردد. توس در بین هواداران یوونتوس از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار بود و آنها دوست نداشتند که به راحتی این مهاجم سرشناس را از دست بدهند. این ستاره آرژانتینی در دو سالی که برای یوونتوس بازی کرد توانست قهرمانی در چهار جام را به دست آورد. او در فصلی که گذشت عملکرد خیره کننده ای داشت و با بیانکونری‌ها قهرمانی در رقابت های سری A و جام حذفی را به دست آورد اما در لیگ قهرمانان اروپا به نایب قهرمانی اکتفا کرد.

او درباره جدایی از یوونتوس و حضور در بوکاجونیورز گفت:‌ چاره‌ای جز بازگشت به آرژانتین نداشتم. در آرژانتین بازی‌های یونتوس را پیگیری خواهم کرد و به نظرم آنها پنجمین اسکودتو پیاپی را در فصل جدید کسب خواهند کرد. رقابت سختی بین نا÷ولی و یوونتوس در این فصل برای قهرمانی وجود دارد و من فکر می کنم بار دیگر این یوونتوس باشد که در این فصل قهرمان شود چرا که برخلاف ناپولی تجربه کافی برای بازی های حساس فصل را دارد. در هر صورت امیدوارم این تیم سابق من باشد که قهرمان لیگ ایتالیا می شود. من همیشه خاطرات خوبی با یوونتوسی داشتم ولی در کنار این خیلی دوست داشتم با یووه قهرمان اروپا شوم که این اتفاق رخ نداد.

توس در ادامه گفت: اولویت من در این فصثل کاملا مشخص است. می دانم برای هواداران بوکاجونیورز پذیرفتن دوباره من سخت است اما در هر بازی تمام تلاشم را می کنم تا برای باشگاهم افتخار کسب کنم و امیدوارم هواداران بعد از این متوجه شوند که قلب من برای آنها می تپد. هواداران بوکا بی نظیر هستند و امیدوارم در کنار آنها به افتخارات متعددی دست یابیم. این فصل خیلی مهم است که همراه بوکا بتوانیم به قهرمانی در لیبرتادورس برسیم. می دانم برای هواداران چقدر این موضوع مهم است که قهرمان لیبرتادورس شویم و به همین خاطر تمام تلاش خود را در این حیطه خواهیم کرد.

توز در سال 2004 بوکاجونیورز را به مقصد کورینتیانس برزیل ترک کرد. او در سال 2006 به لیگ جزیره رفت تا پیراهن وستهام را بر تن بکند. او در لیگ جزیره برای تیم های منچستر یونایتد و منچستر سیتی بازی کرد و در سال 2013 تصمیم گرفت که به یوونتوس برود تا بعد از دو سال بازی کردن در این تیم به فوتبال آرژانتین برگردد تا پیراهن تیم محبوبش را باردیگر بر تن بکند.