ظاهرا استقلال یک بازیکن آلمانی را برای تست پزشکی آورده است که یاد و خاطره فابیو بالای برزیلی را زنده کرده است.

ظاهرا استقلال یک بازیکن آلمانی را برای تست پزشکی آورده است که یاد و خاطره فابیو بالای برزیلی را زنده کرده است.

استقلال بازیکنی خارجی به نام عادل چیی به تهران آورده و مشغول تست پزشکی از این بازیکن است.

با یک جستجوی ساده در این لینک سایت ترانسفر مارکت و لینک سایت ساکر وی، متوجه می شوید که این بازیکن از جولای ۲۰۱۵ بی تیم بوده و البته در فصل ۲۰۱۳-۲۰۱۴ تنها یک بازی برای تیم اف سی کلن انجام داده و ۱۰ دقیقه بازی کرده است.

در فصل ۲۰۱۴-۲۰۱۵ یک برای تیم فولام انجام داده و تنها یک دقیقه بازی کرده است. با کمی تحقیق درباره این بازیکن متوجه شدیم که این بازیکن آلمانی قبل از سال ۲۰۱۳، عادل چیی هفتصد و پنجاه روز مصدوم بود و رباط صلیبی و مینیسکهایش مصدومیت های جدی داشته اند و چند عمل جراحی روی پایش انجام شده است. در هر حال اطلاعاتی که بدست آورده ایم نشان می دهد که فابیو بالای شماره دو قرار است به استقلال بپیوندد و امیدواریم که تیم پزشکی استقلال، تستهای پزشکی را به خوبی انجام دهد.

استقلال سالها پیش و در دوران مدیریت واعظ آشتیانی در استقلال و روزهایی که امیر قلعه نویی سرمربی این تیم بود، بازیکنی به نام فابیو بالا را از برزیل به تهران آورد و همان زمان که می گفتند در تیم قدرتمند گرمیوی برزیل بازی کرده است. با حضور این بازیکن در تهران مشخص شد که این بازیکن از دو پا و از ناحیه ربات صلیبی مصدوم بوده و یکی از پاهایش چند سانتی متر از آن یکی کوتاه تر بود والبته در تیم گرمیوی بی برزیل که در دسته دوم این کشور بازی می کرده سابقه بازی دارد و در تیم گرمیوی اصلی که در لیگ برتر برزیل حضور دارد بازی نکرده است.