فدراسیون کشتی آمریکا از تیم ملی ایران برای حضور در مسابقات روز کشتی در میدان تایمز دعوت کرد.

آمریکا از تیم ملی کشتی آزاد (شامل 4 وزن جوانان، اوزان 55، 60، 74 و 84 کیلوگرم و دو وزن بزرگسالان اوزان 74 و 86 کیلوگرم) دعوت کرد، روز 30 اردیبهشت ماه سال 95 در رویداد روز کشتی که در میدان تایمز شهر نیویورک برگزار می‌شود، شرکت کنند.

آمریکایی‌ها در دعوتنامه خود اعلام کرده‌اند، این فرصت بسیار خوبی خواهد بود تا این دو قدرت کشتی (ایران و آمریکا)، رویدادی زیبا را برای علاقمندان کشتی در جهان بیاد روز کشتی سال ٢٠١٣، که بمنظور حفظ کشتی در المپیک، در محل مترو تاریخی شهر نیویورک، رقابتی میان تیم‌های ملی دو کشور صورت گرفت، به نمایش بگذارند. این رویداد بطور همزمان به ارتقای جایگاه ورزش کشتی در سال المپیک کمک می‌کند و تلاش مداوم کشورهای صاحب کشتی برای رشد این ورزش باستانی را به کمیته بین‌المللی المپیک نشان می‌دهد.

آمریکایی‌ها در ادامه با اعلام اینکه مشتاقانه منتظر حضور تیم ملی ایران هستند اعلام کرده‌اند، این رویداد موجب جلب توجه به کشتی در یکی از مشهورترین مکان‌های جهان (میدان تایمز) می‌شود و این فرصت بسیار خوبی برای حمایت از کشتی و نشان دادن آن به کمیته بین‌المللی المپیک است که این ورزش لایق حفظ جایگاه همیشگی خود در برنامه المپیک خواهد بود.

ضمنا کلیه هزینه‌های اعزام و اقامت این تیم برعهده میزبان است.