پیشکسوت استقلال گفت که صحبتی درباره سرپرستی استقلال با او نشده است. او‌ هم‌چنین اختلاف را عامل پیشرفت دانست و اطمینان داد که همه چیز در استقلال خوب است.

بهتاش فریبا در حاشیه دیدار تیم رسانه ورزش با پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس درباره وضعیت استقلال گفت: خوشبختانه استقلال صدر جدول است. آن‌ها یک بازی مهم با راه آهن دارند. راه آهن تیم ناشناخته‌ای است چرا که مربی‌اش را عوض کرده است. ما از مربی این تیم شناختی نداریم ولی من فکر می‌کنم می‌توان سه امتیاز بازی را با حضور 5-6 غایب هم گرفت.

پیشکسوت استقلال درباره اختلاف مظلومی و صالح گفت: اگر اختلافی وجود نداشته باشد پیشرفتی نیست. دعوا که نبوده اختلاف تاکتیکی بوده است. خوشبختانه با حضور عبداللهی و پورحیدری مشکل حل شده روز گذشته هم با مجید صالح صحبت کردم و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا صحبت او با صالح ارتباطی به مصاحبه اخیر او درباره ناراحتی بازیکنان استقلال از مربی این تیم دارد یا نه؟، گفت: نه، من با خیلی از مسئولان استقلال در تماس هستم. سابقا هم با سرمربیان استقلال تماس می‌گرفتم. صالح شاگردم بوده است و تنها حرفی که به هم نزدیم درباره مصاحبه بود.

فریبا درباره بحث سرپرستی‌اش در استقلال گفت: صحبتی در این باره با من نشده و تنها یک گمانه‌زنی بود. ان‌شاءالله پورحیدری هرچه سریع‌تر خوب می‌شود و به کارش برمی‌گردد.

او در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد فرزاد مجیدی به دلیل احتمال سرپرست شدن عبداللهی ناراحت است، گفت: عبداللهی آنقدر بزرگ است که نیاز به این حرف‌ها ندارد او همیشه منشاء خیر بوده و باعث آشتی صالح و مظلومی شده است.