سرمربی پرتغالی زنیت روسیه تیمش را مستحق شکست برابر بنفیکا ندانست و تاکید کرد اگر تیمش گل دوم را می‌زده،‌ شرایط به کلی تغییر می‌کرده است.


به نقل از رویترز، زنیت روسیه نتوانست انتقام شکست یک بر صفر برابر بنفیکا را دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را بگیرد.

بازی دو تیم در دیدار رفت با پیروزی یک بر صفر بنفیکا به پایان رسید و در دیدار برگشته هم این نماینده پرتغال بود که توانست با نتیجه دو بر یک به پیروزی برسد تا در مجموع با نتیجه سه بر یک به دور بعد راه پیدا کند.

آندره ویاش بواش بر این باور است که تیمش شایسته باخت در این دیدار نبود. سرمربی پرتغالی زنیت در نشست خبری بعد از بازی گفت: این نتیجه عادلانه نیست. تیم برتر میدان بودیم. چند فرصت مسلم گلزنی را روی دروازه حریف خلق کردیم اما متاسفانه تنها یک بار توانستیم به گل برسیم.

او ادامه داد: توپ و میدان را در اختیار داشتیم. می توانستیم با اختلاف زیادی به پیروزی برسیم. بنفیکا به کارهای دفاعی روی آورده بود و توان حفظ توپ و کنترل آن را نداشت. متاسفانه تیمی که شایسته پیروزی بود در نهایت بازنده شد. تیم حریف به راحتی دروازه ما را باز کرد و می توانم بگویم که ما بد شانس بازی بودیم.

بواش در پایان سخنان خود گفت: وقتی گل نخست بازی را به ثمر رساندیم، به حملات ادامه دادیم و می توانستیم گل دوم را همه وارد دروازه حریف کنیم. اگر آن توپ به گل تبدیل می شد، الان شرایط فرق کرده بود. واقعا شکست و حذف شدن آن هم در چنین شرایطی بسیار سخت و درد آور است. احساس ناراحتی زیادی دارم اما به هر حال در فوتبال چنین احتمالاتی هم وجود دارد. بازی در اختیار ما بود اما در نهایت حذف شدیم. واقعا درد آور است.