سیاوش بختیاری زاده در نشست خبری پیش از مسابقه مقابل راه آهن اظهار داشت: ما سه چهار بازی خوب با تیم جوان خود انجام دادیم.


علاقه مندان به استقلال اهواز و فوتبال خوزستان با این بازی ها امیدوار شدند اما متاسفانه در آخرین بازی خود در تبریز بازیمان در شان و شخصیت خوزستان نبود.
او افزود: فکر می کنم بازی ضعیف ما طبیعی بود زیرا آن ها هم ما را به خوبی آنالیز کردند. برای بازی فردا نیاز دیدم که تغییراتی در تیم اعمال کنم و با روش جدیدی به میدان خواهیم رفت.
سرمربی استقلال اهواز درباره غایبان تیم خود گفت: کلاه کج هافبک خوب و بزرگتر تیم است و خوشبحتانه در تیم است اما مهدی اسلامی مصدوم است و امیدوارم به بازی برسد. فرناندوی برزیلی هم فعلا صدمه دیده است.
او درباره صحبت های مطرح شده تهامی گفت: ابراهیم بزرگ تیم است. در بحث مسایل مالی فدراسیون و باشگاه ها قوانینی دارند. من اگر باشگاه حقوقم را پرداخت نکرده آخر فصل تصمیم می گیرم. من چون حقوق بگیر شرکت نفت هستم مثل ابراهیم تحت فشار نیستم. به هر حال آخر سال است و نفرات به مشکل مالی خورده اند. اما مطمئنم او آن قدر تیم را دوست دارد که به تیم برمی گردد.
وی ادامه داد: من خودم با عجله آمده ام و ساعت 11 آنالیز بازی قبل و بازی کنونی را داشتم. امیدوارم بچه ها در کلاس های آنالیزمان درس های زیادی گرفته باشند.
بختیاری زاده خاطرنشان کرد: من وقتی نفت می باخت در لاک خودم می رفتم. در آن شرایط گاهی اوقات خبرنگاری جوان به من امیدواری می داد و مرا به آینده امیدوار می کرد. باید بدانیم که همه ما امیدمان به آینده است و توان خود را می گذاریم که در آینده شرایط بهتری داشته باشیم. بازی فردا 6 امتیازی است و تمام تیم های بالاتر از ما نیز شرایط خوبی ندارند.