دیدارهای تیم های اسپانیایی در لیگ اروپا از عنوان های اصلی روزنامه های ورزشی اسپانیا است.

پنجشنبه شب بازی های رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا آغاز می شود و چهار تیم اسپانیایی به مصاف حریفان خود می روند.

مارکا

تیتر نخست این روزنامه به لوکاس واسکس اختصاص دارد. بازیکن رئال مادرید از آمادگی بالایی برخوردار است و در بازی های اخیر عملکرد خوبی داشته است.

این نشریه به نتایج لیگ قهرمانان اشاره دارد. چهارشنبه شب در ادامه بازی های برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان چلسی دو بر یک از پاری سن ژرمن شکست خورد و از این بازی ها کنار رفت. بنفیکا با نتیجه مشابه زنیت را برد و به دور بعد صعود کرد.

دیدار های رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا از عناوین این روزنامه است. در آغاز این مرحله اتلتیک بیلبائو به مصاف والنسیا می رود.ویارئال میزبان بایرلورکوزن است و سویا برابر بازل قرار می گیرد.

این نشریه به حضور نیمار در المپیک اشاره کرد. مهاجم برزیلی بارسلونا در المپیک یورو حضور خواهد داشت و در کوپا آمه ریکا نخواهد بود.

موندودپورتیوو

تیتر نخست این روزنامه به آلابا اختصاص دارد. او گزینه ایده الی برای بارسلونا است. ارزش هافبک بایرن مونیخ 60 میلیون یورو است و تا سال 2018 با این باشگاه قرارداد دارد. تیم های دیگری نیز به دنبال جذب او هستند.

این نشریه به 100 گله شدن MSN اشاره کرد.

آس

تیتر نخست این روزنامه به کیلور ناواس اختصاص دارد. دروازه بان رئال مادرید مدت هاست دروازه خود را در لیگ قهرمانان بسته نگه داشته است. او در هشت بازی گلی دریافت نکرده است.

این نشریه به سفیر فرانسه اشاره کرد. او گفت: بازی های یورو در امنیت کامل برگزار خواهد شد و هیچ بازی پشت درهای بسته انجام نخواهد شد.