سرمربی اتلتیکو مادرید هدف تیمش در این فصل را اعلام کرد.

به نقل از آس، اتلتیکو مادرید شنبه شب با سه گل دپورتیوو لاکرونیا را شکست داد. سائول، آنتوان گریزمن و یانیک کاراسکو، گل های قرمز و سفیدپوشان را به ثمر رساندند.

دیگو پابلو سیمئونه پس از بازی گفت: از همه مهم تر گل زدن از نقاط مختلف زمین است. حضور لوچیانو ویتو در زمین به پاس کاری تیم کمک می کند. او گلزنی نمی کند اما حضورش در زمین خیلی اهمیت دارد. برخی از بازیکنان همچون سائول و کوکه به خوبی خود را به حمله اضافه می کنند و این کار به گریزمن اجازه می دهد تا در پست خود به بازی اش ادامه دهد.

سرمربی اتلتیکو مادرید درباره رشد گابی و سائول اظهار کرد: گابی روند صعودی خیلی خوبی دارد. در مرکز زمین به خوبی پرس می کند. سائول هم حضورش موثر است اما باید بهتر شود.

یان اوبلاک در این دیدار نیز دروازه‌اش را بسته نگه داشت و به کسب جایزه سامورا نزدیک شد. سیمئونه در این باره گفت: به اعداد و ارقام اهمیتی نمی دهم. بسته ماندن دروازه به لطف بازیکنان و کار گروهی است. اکنون خود را برای بازی مهم سه شنبه آماده می کنیم.

او در مورد وضعیت اتلتیکو در لالیگا اظهار کرد: با رئال مادرید و بارسلونا در رقابت هستیم. آن ها بازیکنان بزرگی دارند. هدف ما قرار گرفتن در میان سه تیم برتر است. ممکن است همچون چند سال پیش در جایگاه نخست قرار بگیریم یا مانند این فصل در رتبه دوم جای داشته باشیم.