ستاره پیشین رئال تاکید کرد اگر این تیم در جایگاه دوم قرار بگیرد یعنی شکست خورده است.

ستاره پیشین رئال تاکید کرد اگر این تیم در جایگاه دوم قرار بگیرد یعنی شکست خورده است.

ایوان زامورانو یکی از بازیکنانی است که افتخار پوشیدن پیراهن رئال مادرید را دارد. او در دهه 90 بازی‌های درخشانی را با پیراهن کهکشانی ها به نمایش گذاشت.

زامورانو درباره تجربه بازی در رئال گفت: از همان روز نخستی که پیراهن رئال را بر تن می کنی، به خوبی درک می کنی که در چه تیم بزرگی حضور داری. در آن زمان است که احساس خواهید کرد مسئولیت سنگینی روی دوش شما است و باید تلاش خود را دو چندان کنید.

او ادامه داد: هواداران رئال مادرید تنها به دنبال کسب عنوان قهرمانی هستند و هیچ نتیجه دیگری آنها را راضی نمی کند. قرار گرفتن در جایگاه دوم برای رئال یک شکست است. بازیکنان رئال مادرید اکنون در لالیگا تلاش می کنند تا جایگاه دوم را به دست آورند، اما باید بگویم که آنها حتی با پشت سرگذاشتن اتلتیکو مادرید یک شکست خورده هستند.

زامورانو درباره عملکرد ضعیف خامس رودریگس در فصل جاری ادامه داد: خامس بازیکن بزرگی است و در این هیچ شکی وجود ندارد. باید واقع‌گرا باشیم. او قبل از آسیب دیدگی بسیار خوب بازی کرد اما آسیب دیدگی بدی که با آن روبرو شد باعث شده است تا بسیار افت کند. اطمینان دارم که او به زودی به روزهای اوج خود برخواهد گشت.

ستاره پیشین تیم ملی فوتبال شیلی در پایان سخنان خود درباره خط حمله رئال مادرید اضافه کرد: نه تنها رئال مادرید ، بلکه فوتبال مدرن به صورت کلی نیازمند یک مهاجم کلاسیک در خط حمله خود است. رونالدو گل های زیادی به ثمر می رساند، اما آیا او یک مهاجم کلاسیک است؟ نه نیست. آیا مسی هست؟ نه او هم مهاجم کلاسیک نیست. ابراهیموویچ هم مهاجم کلاسیک نیست. مهاجمان امروزی تفاوت زیادی با گذشته دارند.