خوش بین ترین هوادار پرسپولیس هم در ابتدای فصل و زمانی که لیست این تیم برای شرکت در لیگ پانزدهم اعلام شد تصور نمی کرد، در فاصله هشت هفته مانده به پایان لیگ، یکی از مدعیان قهرمانی باشد.

پرسپولیس که سال های قبل با ستاره های فراوان در نیمه پایینی جدول دست و پا می زد با برانکو و تعداد زیادی جوان کم نام و نشان، هفته هاست باخت نداشته است. تیم برانکو با بدشانسی کارش را آغاز کرد و شاید اگر اتفاقات عجیب و غریب - اعم از اشتباهات داوری و فردی - نبود، پرسپولیس امروز به تنهایی در صدر جدول تکیه زده بود. برانکو اما برخلاف دیگران ناامید نشد و به کارش ادامه داد تا اینکه از هفته ششم به بعد دیگر رنگ باخت را ندید.
طرفداران پرسپولیس آنقدر از تیم برانکو راضی بودند که به مدیران تیم برای تمدید قراردادش فشار بیاورند و حالا مسوولان این تیم، خواسته یا ناخواسته به فکر نگه داشتن برانکو در تیم شان هستند. در این رابطه مذاکراتی میان دو طرف انجام شده و همین مذاکرات، هرچند خیال هوادران را راحت نمی کند اما به آنها دذلگرمی می دهد که بتوانند فصل بعد را هم با پروفسور به کار ادامه دهند.
برانکو در آخرین مصاحبه اش در خصوص قراردادش با پرسپولیس می گوید: من و باشگاه تنها بر سر این مساله به توافق رسیده‌ایم که همکاریمان ادامه‌دار باشد و در مورد مبلغ قرارداد و جزئیات کار با هم مذاکره نکرده‌ایم و برای این کار هنوز فرصت باقی است.

از سرمربی پرسپولیس پرسیده شد دوست دارید قراردادتان چند ساله باشد که او پاسخ داد: ببینید مهم این نیست که شما چه چیز را دوست دارید، مهم این است که برای اینکه یک هدف در یک باشگاه و یک تیم به سرانجام برسد باید زمان داشت و به همین دلیل امیدوارم که این زمان در اختیار من قرارداشته باشد. می‌خواهم چندین سال بمانم.