باشگاه دیناموزاگرب کرواسی در اتفاقی جالب بازیکن جوان پرطرفدار خود را از یاد برد و او را در خانه حریف جا گذاشت.

باشگاه دیناموزاگرب کرواسی در اتفاقی جالب بازیکن جوان پرطرفدار خود را از یاد برد و او را در خانه حریف جا گذاشت.

باشگاه دیناموزاگرب کرواسی نشان داد که آنقدرها هم حواسش به آنته کوریچ، پدیده ۱۸ ساله‌ این باشگاه که نامش در فهرست خرید چند باشگاه بزرگ اروپایی قرار گرفته، نیست. دیناموزاگرب در هفته جاری در لیگ دسته اول فوتبال کرواسی میهمان هاجوک اسپلیت بود و پس از این بازی مأموران آژانس مبارزه با دوپینگ کرواسی به صورت تصادفی کوریچ را برای تست دوپینگ انتخاب کردند.

از آنجایی که سابقه دیناموزاگرب در دوپینگ چندان جالب نیست و اخیراً هم تیم جوانان این باشگاه به خاطر دوپینگی بودن آریان آدمی، از رقابت‌های لیگ قهرمانان جوانان اروپا اخراج شد، این تیم بیش از پیش زیر ذره‌بین سازمان مبارزه با دوپینگ کرواسی قرار دارد و این بار هم نوبت کوریچ بود که تست بدهد. نکته جالب در مورد این اتفاق آن بود که دیناموزاگربی‌ها منتظر نماندند که تست دوپینگ از پدیده ۱۸ ساله‌شان گرفته شود و اعضای این تیم بازیکن پرطرفدار خود را در خانه هاجوک اسپلیت رها کردند و با اتوبوس به زمین تمرینی‌شان برگشتند.

در واقع مسئولان کادر فنی و تدارکات باشگاه دیناموزاگرب آنقدر تحت‌تأثیر شکست‌شان برابر هاجوک قرار گرفته بودند که متوجه نبودن کوریچ نشدند. کوریچ که پس از انجام تست دوپینگش متوجه جا ماندن از اتوبوس تیم شد، با زوان مامیچ، سرمربی تیم تماس گرفت و به این ترتیب خودرویی برای برگرداندن کوریچ به اشتادیون پولیود فرستاده شد. مسئولان باشگاه دینامو زاگرب برای توجیه جا گذاشتن پدیده‌شان در خانه حریف ادعا جالبی انجام داده و گفته‌اند که پلیس به راننده اتوبوس‌شان دستور داده است که محل را ترک کند.