سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: با توجه به اتفاقاتی که در مشهد رخ داده است به آینده تیم امیدوار شده‌ایم.

محمدرضا مهاجری در خصوص شرایط پدیده اظهار داشت: هم اکنون شرایطی برای ما به وجود آمده که به آینده تیم امیدوار شدیم و روزهای خوبی در انتظار ما خواهد بود. قبل از عید پرداختی به بازیکنان داشتیم و قرار است تا پایان ماه هم بار دیگر مبلغی از قرارداد بازیکنان پرداخت شود.

وی در مورد دیدار مقابل استقلال اهواز تاکید کرد: درست است که استقلال اهواز در انتهای جدول قرار دارد اما این تیم توانسته ذوب آهن و استقلال را متوقف کند. مقابل گسترش فولاد هم به نظرم دروازه‌بان این تیم مقصر بود چرا که گل‌های بدی دریافت کرد. به هر حال بختیاری‌زاده هم در این زمینه تلاش می‌کند و اعتبار خود را گذاشته است اما ما امیدواریم که در اولین بازی سال جدید بتوانیم پیروز شویم.

سرمربی پدیده در مورد برخی مسائل مبنی بر اینکه گفته می‌شود اکبر میثاقیان با برخی بازیکنان پدیده تماس‌های مشکوکی را برقرار کرده تاکید کرد: در مقطعی متاسفانه برخی از دوستانی که البته ادعای دوستی داشتند لطمه‌های بدی به تیم ما زدند اما از آنجا که ماه هیچ موقع پشت ابر نمی‌ماند بازیکنان ما خیلی زود به خودشان آمدند و شرایط تیم خوب شد.

مهاجری تاکید کرد: این تیم برای من نیست بلکه برای شهر مشهد است و اگر کسی دشمنی می‌کند با تیم شهر مشهد دشمنی کرده است. اگر به پدیده لطمه وارد شود تیم مشهد لطمه خورده است. در مقطعی با بازیکنان ما تماس گرفتند و قول و قرارهایی به بازیکنان دادند که ذهنیت آن‌ها خراب شود اما خوشبختانه این اتفاق رخ نداد. ما قصد داشتیم که شکایت کنیم اما به خاطر مردم بابل و همچنین حسن‌زاده مدیرعامل باشگاه خونه به خونه از این موضوع منصرف شدیم. به هر حال باید آدم تمرکزش روی تیم خودش باشد و به سایر موارد وارد نشود.