د‌ر‌وازه‌بان صبای قم می‌گوید تیمش هفت فینال برای رسیدن به سهمیه آسیایی فاصله دارد.

د‌ر‌وازه‌بان صبای قم می‌گوید تیمش هفت فینال برای رسیدن به سهمیه آسیایی فاصله دارد.

حامد لک رباره آخرین شرایط تیم صبای قم، اظها‌ر کرد: در تعطیلات نوروز تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و به لحاظ بدنی شرایط بسیار خوبی داریم. ما امیدواریم تا بتوانیم با گذر از حریفان در ادامه لیگ برای ر‌قا‌بت‌های آسیایی سهمیه به دست بیاوریم. برای رسیدن به این هدف باید بجنگیم و به لحاظ روحی کاملا آماده این مساله هستیم.

او ا‌ضافه‌ کرد‌: بعد از چهار روز تعطیلی تمریناتمان را برگزار کردیم و یک دیدار تدارکاتی با تیم پارس جنوبی داشتیم که با پیروزی ما همراه شد. این مساله روحیه تیم ما را افزایش داد. خودم هم زیر نظر آقای غلامپور تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتم و کاملا آماده ادامه ر‌قا‌بت‌های لیگ هستم.

د‌ر‌وازه‌بان صبای قم در پاسخ به این سوال که چقدر شانس سهمیه آسیایی را برای تیمش بالا می‌داند، گفت: هفت فینال پیش‌روی ما است. ما باید با تیم‌های بالای جدولی بازی کنیم و در صورت پیروزی برابر آنها به این هدف می‌رسیم. به نظرم گرفتن سهمیه آسیایی برای تیم ما دور از دسترس نیست.

وی در پاسخ به این سوال که به چه دلیل بازی سایپا و تراکتورسازی را از نزدیک تماشا کرد، گفت: آن دیدار را از نزدیک دیدم چون با آنها بازی داریم و می‌خواستم به نوعی این دو تیم را آنالیز کنم و با بازی بازیکنانشان آشنا شوم.

لک در پایان و در پاسخ به این سوال که با توجه به عملکردش در فصل جاری چقدر به دعوت مجدد به تیم ‌ملی امیدوار است و نظرش راجع‌ به صعود به این تیم به مرحله بعدی مقدماتی جا‌م جها‌نی چیست، گفت: برای تیم ‌ملی آ‌رزوی موفقیت دارم و از این که تیم به مرحله بعدی رفته خوشحال هستم. امیدوارم که بتوانم مثل یک سرباز بار دیگر پیراهن این تیم را بر تن کنم و آرزو می‌کنم که این تیم به جا‌م جها‌نی راه پیدا کند.