مدیرفنی تیم تراکتورسازی اعلام کرد اگر در بازی رفت برابر پاختاکور شرایط عادی بود، تیمش در آن دیدار شکست نمی‌خورد.

مدیرفنی تیم تراکتورسازی اعلام کرد اگر در بازی رفت برابر پاختاکور شرایط عادی بود، تیمش در آن دیدار شکست نمی‌خورد.

مهدی مناجاتی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره مصاف تیم تراکتورسازی برابر پاختاکور ازبکستان در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا گفت: هرچقدر به اواخر لیگ نزدیک می‌شویم، به آمادگی بیشتری می‌رسیم و با تمریناتی که امیر قلعه‌نویی برای تیم در نظر گرفته است، امیدواریم با پیروزی برابر پاختاکور به روند خوبمان ادامه دهیم. در بازی رفت هم که به پاختاکور باختیم، مستحق شکست نبودیم. در آن بازی ناملایماتی‌ زیادی با تیم ما شد و من واقعا نمی‌دانم که چرا آن رفتارها را با ما کردند. هیچکس در آنجا به ما سر نزد تا ببیند دچار چه گرفتاری‌هایی هستیم. خیلی به ما در ازبکستان سخت گذشت و اگر همه چیز در روال عادی بود، آنها را می‌بردیم. اکنون هم آمادیم تا جبران کنیم.

وی با اشاره به وضعیت خوب تیمش در رقابت‌های لیگ برتر اضافه کرد: تیم تراکتورسازی در لیگ برتر هم شرایط خوبی پیدا کرده است و با تلاش قلعه‌نویی و همکارانش، بازیکنان در شرایط بسیار خوبی قرار دارند و دیدیم که توانستند با یک بازی خوب و منطقی از سد سایپا بگذرند. اگر این روند را ادامه دهیم و اندکی هم شانس داشته باشیم، می‌توانیم به قهرمانی هم فکر کنیم. در حال حاضر صمیمیت در تراکتورسازی وجود دارد و انصافا مدیریت باشگاه هم پشت تیم ایستاده است. مطمئنا با ادامه این روند می‌توانیم به موفقیت برسیم.

مدیرفنی تراکتورسازی در پایان و در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به برگزاری دیدار تیمش با نماینده عربستان در کشور عمان چیست نیز اظهار کرد: امیدواریم تا آن روز مسائل حل شود و بازی در عربستان و ایران برگزار شود. از طرفی بازی در کشوری مثل عمان برای ما زیاد دلچسب نیست چون آنجا هم کشوری عربی است و شاید دلارهای عربستانی در آنجا خرج شود تا جو ورزشگاه و ... علیه ما شود. با این‌حال مطمئنم تیم ما در هرجای دنیا هم برابر تیم‌های عربستانی به میدان برود، تنها به برد فکر می‌کند و برای رسیدن به آن تلاش می‌کند.

انتهای پیام