سرمربی آرژانتینی اتلتیکو مادرید از عملکرد داوری بسیار خشمگین است اما از ترس محروم شدن ترجیح داد از عملکرد داوری انتقاد نکند.

اتلتیکو مادرید در دیدار رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در نوکمپ به مصاف بارسلونا رفت. شاگردان دیگو سیمئونه در نیمه نخست بازی خوبی را به نمایش گذاشت و به گل هم رسیدند اما اخراج جنجالی فرناندو تورس شرایط را برای آنها سخت کرد و در نهایت با نتیجه دو بر یک تن به شکست دادند.

سرمربی آرژانتینی اتلتیکو مادرید در نشست خبری بعد از بازی گفت: به شاگردان افتخار می کنم. آنها نشان دادند که بازیکنان بزرگی هستند و می توانند در شرایط سخت عملکرد خوبی از خود نشان دهند. در نیمه نخست بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم و پیروز از میدان خارج شدیم اما در نیمه دوم با توجه به شرایطی که پیش آمد، بازنده شدیم.

او ادامه داد: برابر تیمی غیرعادی در یکی از سخت ترین ورزشگاه های جهان بازی کردیم با این حال عملکرد خوبی از خود نشان دادیم. در دیدار برگشت به حمایت پرشور هواداران خود نیاز داریم. امیدوارم که آنها در دیدار برگشت با شور و هیجان زیادی بازیکنان خود را تشویق کنند تا بتوانیم صعود به دور بعد را بدست آوریم.

سیمئونه در جریان بازی به اخراج فرناندو تورس به شدت اعتراض کرد اما در نشست خبری بعد از بازی واکنش زیادی به این اخراج نداشت و ترجیح داد تا در این زمینه سکوت کند.

او درباره این سوال که آیا از اخراج تورس خشمگین شد نیز گفت: نه، چرا باید خشمگین شوم؟ بیشتر از این نمی توانم چیزی بر زبان آورم. نمی توانم همه آنچه را که در دل دارم بر زبان بیاورم چون از تبعات چنین چیزی به خوبی خبردار هستم. باید قبل از اینکه حرفی بزنم، به خوبی فکر می کنم چون احتمال محرومیتم بسیار زیاد است. لوییس سوارس و سرخیو بوسکتس دو خطای بسیار شدید انجام داند اما داور به راحتی از کنار آنها گذشت. بیشتر از این نمی توانم چیزی بگویم. اتلتیکو مادرید نهایت تلاش خود را به کار می گیرد تا در دیدار برگشت بهترین بازی را به نمایش بگذارد و جواز صعود به دور بعد را بدست آورد.