دارنده مدال طلای المپیک لندن با بیان این که در آخرین جلسه تمرینی از ناحیه دنده دچار آسیب‌دیدگی‌ شده است، گفت: پزشک تیم ‌ملی اعلام کرد نباید تا دو هفته‌ کشتی بگیرم.

قاسم رضایی درباره مصدومیت خود در اردوی تیم ‌ملی و این که قرار نیست در مسابقات انتخابی تیم ‌ملی که 27 فروردین ماه برگزار می‌شود شرکت کند، اظها‌ر کرد: در آخرین جلسه تمرین تیم ‌ملی کشتی فرنگی در کشتی که با بهنام مهدی زاده داشتم به دنده‌ام فشار آمد و باعث شد درد این مصدومیت کهنه مجددا تشدید شود و پزشک تیم ‌ملی نیز با بررسی‌های که داشت به من اعلام کرد باید دو هفته‌ استراحت کنم.

دارنده مدال طلای المپیک لندن ا‌دا‌مه‌ داد: با این اوصاف نمی‌توانم در مسابقات انتخابی تیم ‌ملی به مصاف مهدی علیاری بروم چرا که شدیدا درد دارم و این موضوع نیز با دستور پزشک تیم ‌ملی انجام گرفته است.

وی درباره این که آیا پس از رفع مصدومیتش مسابقه انتخابی تیم ‌ملی در وزن 98 کیلوگرم برگزار خواهد شد یا خیر؟ بیا‌ن‌ کرد: در جریان این موضوع نیستم و نمی دانم که آیا کادرفنی برنامه‌ای برای برگزاری مسابقه انتخابی در این وزن دارد یا خیر. این موضوع به نظر محمد بنا بستگی دارد.

رضایی با اشاره به این که همواره به قانون تمکین کرده و در مسابقات انتخابی شرکت کرده است، خاطر‌ نشان کرد: دو سال نفر اول انتخابی تیم ‌ملی شدم و هر سال که کادرفنی دستور داده در ر‌قا‌بت‌های انتخابی بدون هیچ اعتراضی شرکت کردم. اگر هم به نفع یا ضررم بوده هیچگاه صحبتی در این باره مطرح نکرده‌ام اما امسال شرایط به این شکل شده که به دلیل مصدومیت نتوانم در مسابقات انتخابی برای حضور در المپیک شرکت کنم.