کریستیانو رونالدو، ستاره تیم ملی فوتبال پرتغال در بازی دوستانه برابر ایتالیا غایب خواهد بود.

کریستیانو رونالدو، ستاره تیم ملی فوتبال پرتغال در بازی دوستانه برابر ایتالیا غایب خواهد بود.

کریستیانو رونالدو که شب گذشته در بازی تیم ملی پرتغال در برابر ارمنستان با هت تریک خود پیروزی تیم کشورش را رقم زد، روز سه شنبه در بازی دوستانه تیم ملی کشورش در برابر ایتالیا که در ژنو سوئیس برگزار خواهد شد، حضور نخواهد داشت.
این خبر را فدراسیون فوتبال پرتغال روز شنبه با انتشار بیانیه ای در پایگاه اینترنتی خود اعلام کرد. طبق بیانیه فدراسیون فوتبال پرتغال، فرناندو سانتوش، سرمربی تیم ملی فوتبال این کشور رونالدو، دنی (‌مهاجم) و همچنین ویلیام کاروالیو و برناردو سیلوا ( هافبک) را از حضور در بازی دوستانه پرتغال برابر ایتالیا معاف کرده است. در این بیانیه توضیحات بیشتری در این زمینه ارائه نشده است.
به گزارش خبرگزاری فرانسه از لیسبون، تیم ملی فوتبال پرتغال شنبه شب در ورزشگاه ایروان، با سه گلی که رونالدو به ثمر رساند با نتیجه سه بر دو تیم ملی ارمنستان را شکست داد و به این ترتیب جایگاه اول خود را در گروه آی I مرحله مقدماتی جام ملتهای دو هزار و شانزده اروپا تثبیت کرد.
آخرین بار که رونالدو از همراهی تیم ملی پرتغال بازماند به سپتامبر گذشته باز می گردد. در آن زمان تیم ملی پرتغال در اولین مسابقه مرحله مقدماتی جام ملتهای دو هزار و شانزده اروپا در خانه با نتیجه یک بر صفر از مهمان خود آلبانی شکست خورد.