سرمربی تیم ‌ملی تفنگ ایران می‌گوید اگر برنامه‌هایی که برای تیم ‌ملی تفنگ تدارک دیده شده عملی شود، تیم ‌ملی تیراندازی مدال المپیک می‌گیرد.

سرمربی تیم ‌ملی تفنگ ایران می‌گوید اگر برنامه‌هایی که برای تیم ‌ملی تفنگ تدارک دیده شده عملی شود، تیم ‌ملی تیراندازی مدال المپیک می‌گیرد.

لازلو سوچک، سرمربی تیم ‌ملی تفنگ ایران، در خصوص مسابقات جا‌م جها‌نی برزیل، اظها‌ر کرد: تیم ما از شرایط خوبی برخوردار است و تا حدی آمادگی لازم را کسب کرده‌است.

وی افزود: متاسفانه چند اردوی تدارکاتی ما لغو شد. ما دو ماه قبل جا‌م جها‌نی تایلند را داشتیم که به دلیل مسابقات آلمان و حضور در اردوی هانوفر به جا‌م جها‌نی تایلند نرفتیم که حضور در کشور آلمان نیز لغو شد و ما هیچ اردوی تدارکاتی مناسبی نداشتیم.

سرمربی تیم ‌ملی تفنگ ایران گفت: ما برای مسابقات آ‌لمان همه کارها را انجام داده بودیم و قرار بود که فشنگ‌ها را از آنجا تامین کنیم، اما با کنسل شدن اردوی آلمان شرایط سختی را سپری کردیم.

لازلو ا‌دا‌مه‌ داد: ما تمرینات خودمان را با مشکلات فشنگ و نبود اردوهای خارجی ادامه دادیم و سعی کردیم که با همین امکانات تمرین کنیم. چند تن از مسئولان در اردوی تیم ‌ملی حضور پیدا کردند و ما مشکلات را با آنها در میان گذاشتیم. آنها نیز قول مساعدت دادند.

وی با بیان این که اگر در چهار ماه باقی‌ مانده تا المپیک شرایط خوب شود، می‌توان مدال المپیک نیز گرفت، گفت: ایران پتانسیل‌ بالایی در تیراندازی دارد. اگر مشکلاتمان حل شود و طبق برنامه پیش رویم می‌توانیم در المپیک مدال بگیریم. خصوصا بانوان ایران که تاکنون مدال در المپیک نداشته‌اند، می‌توانند اولین مدال بانوان ورزش ایران را کسب کنند. این اتفاق در شرایطی رخ می‌دهد که برنامه‌های ما عملی شود.

سرمربی تیم ‌ملی تفنگ ایران در پایان سخنان خود در خصوص عدم دریافت بخشی از حقوق معوقه نیز اظها‌ر کرد: من مدت زیادی است که حقوق و پاداشی دریافت نکرده‌ام. میزان پاداشم را نمی دانم، زیرا مثلا پاداش بازی‌های آسیایی را همه ورزشکاران و مربیان دریافت کرده‌اند، اما من پاداشی ندیدم. من هم تنها مبلغ قراردادم را می‌خواهم. دیگر امیدی به دریافت پاداش و این چیزها ندارم.