مربی تیم فوتبال استقلال ضمن تشکر از هواداران تیمش می‌گوید باید هر چه سریعتر آبی‌ها ریکاوری روحی و روانی خود را آغاز کنند.

مربی تیم فوتبال استقلال ضمن تشکر از هواداران تیمش می‌گوید باید هر چه سریعتر آبی‌ها ریکاوری روحی و روانی خود را آغاز کنند.

مجید صالح پس از شکست آبی پوشان در داربی 82 گفت: اکنون زمان صحبت کردن از مسائل فنی نیست اما ما برای این بازی برنامه داشتیم که متاسفانه برنامه‌های ما اجرایی نشد. در ابتدا مسابقه شیحی مصدوم شد و یک تعویض ما از بین رفت. زمانی که یک گل دریافت کردیم، موقعیت های زیادی از دست دادیم و در نهایت بر روی یک ضد حمله گل دریافت کردیم. حتی زمانی که بازی سه بر یک بود موقعیت‌های خوبی را از دست دادیم که می‌توانست به بازگشت ما کمک کند.

وی ادامه داد: در مجموع باید بگویم بازی زیبایی بود و پرسپولیس از نقاط قوت خود به خوبی استفاده کرد که باید به آنها تبریک بگویم. سازمان دفاعی ما در این بازی از بازیکن خط حمله تا درون دروازه اشتباه‌های تاثیر گذاری داشتند و در انجام کارهای تاکتیکی دچار اشتباه شدیم.

دستیار اول تیم فوتبال استقلال ضمن عذر خواهی از هواداران استقلال، بیان کرد: ما باید از هوادارانی که در بازی با سپاهان نیز به ورزشگاه آمدند و نتیجه نگرفتیم عذر خواهی کنیم. بعد از این نتیجه مطمئنا هواداران ما دچار انفعال و افسردگی می شوند اما فوتبال همین است و برد و باخت دارد. از همه آنهایی که در شرایط جوی دیروز از استقلال تا دقیقه آخر حمایت کردند، تشکر می کنم و جز بیان عذر خواهی نمی‌توانم جمله ای به زبان بیاورم.

صالح در پایان با بیان این نکته که در ادامه لیگ نتایج را جبران کنیم، گفت: تمام تلاش ما این است که در بهترین رتبه ممکن لیگ را تمام کنیم و در فینال جام حذفی یک جام به هواداران هدیه بدهیم. هنوز روی کاغذ تیمهایی که امتیازات کمتری نسبت به ما دارند جز مدعیان قهرمانی هستند و پنج تیم می توانند قهرمان شوند. باید خود را پیدا کنیم و هر چه سریعتر ریکاوری روحی و روانی تیم انجام شود. بازی بعد از داربی همیشه برای تیم برنده و بازنده سخت خواهد بود و باید تلاش کنیم تا بهترین نتایج را کسب کنیم.