سرمربی آرسنال از تساوی برابر کریستال پالاس بسیار ناراحت است و این نتیجه را ناامید کننده دانست.

سرمربی آرسنال از تساوی برابر کریستال پالاس بسیار ناراحت است و این نتیجه را ناامید کننده دانست.

آرسنال در هفته سی و چهارم رقابت های لیگ برتر انگلیس با تساوی یک بر یک برابر کریستال پالاس متوقف شد تا اختلاف این تیم با لسترسیتی صدرنشین به 13 امتیاز افزایش پیدا کند و از طرف دیگر هم نتواند جایگاه سوم جدول رده بندی را از منچسترسیتی پس بگیرد.

آرسن ونگر در نشست خبری بعد از بازی درباره عملکرد تیمش گفت: اصلا در شرایط روحی خوبی قرار ندارم. متاسفانه دو امتیاز دیگر را از دست دادیم و دیگر رویای قهرمانی برای ما بسیار سخت شده است. باز هم اشتباهات زیادی داشتیم و نتوانستیم از فرصت های که در اختیار داریم به خوبی استفاده کنیم.

او ادامه داد: همه حریفان خوب بازی می کنند و به پیروزی می رسند اما آرسنال بازهم امتیاز از دست داد و همین باعث می شود تا جایگاه ما در جدول رده بندی به خطر بیافتد و این احتمال وجود داشته باشد که سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را هم بدست نیاوریم. بسیار بسیار ناامید هستم. این تساوی اصلا شایسته ما نبود و باید سه امتیاز را بدست می آوریم.

ونگر در پایان سخنان خود گفت: با یک گل از حریف خود پیش افتادیم. کنترل توپ و میدان را در اختیار داشتیم و می توانستیم گل های بیشتری به ثمر برسانیم. در فوتبال گاهی اوقات برتری یک تیم کافی نیست و نمی توان با در اختیار داشتن توپ و میدان پیروزی را تضمین کرد. به راحتی می توانستیم با اختلاف زیاد برنده این بازی شد اما دوباره امتیاز از دست دادیم. امیدوارم که در دیدارهای آینده جبران کنیم.

آرسنال با 60 امتیاز در جایگاه چهارم جدول رده بندی قرار دارد و تنها چهار امتیاز بیشتر از شیاطین سرخ رده پنجمی دارد و این نشان می دهد که حتی این احتمال زیاد است که توپچی ها نتوانند سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را بدست آورند.