سرمربی یوونتوس تاکید کرد با وجود اختلاف زیاد با ناپولی هنوز تکلیف قهرمانی یووه مشخص نیست.

یوونتوس در هفته سی و سوم رقابت های سری A در خانه از پالرمو پذیرایی کرد و با چهار گل به پیروزی رسید تا اختلاف خود را با ناپولی پنج هفته مانده به پایان لیگ به 9 امتیاز افزایش دهد و یک گام دیگر به کسب عنوان قهرمانی نزدیک شود.

ماسیمیلیانو آلگری در نشست خبری بعد از بازی درباره عملکرد شاگردانش گفت: بعد از گل نخستی که به ثمر رساندیم، عقب کشیدیم و به حریف اجازه دادیم که دروازه ما را تهدید کند. اصلا از بازیکنان انتظار ندارم که چنین اشتباهاتی را انجام دهند. در مرحله بسیار حساسی از فصل قرار داریم و نباید مرتکب اشتباه شویم. دلیلی ندارد که بعد از زدن یک گل عقب کشید. خوشبختانه دروازه ما در این دیدار باز نشد و این خبر بسیار خوبی است.

او درباره این سوال که آیا تکلیف قهرمانی یووه مشخص شده است نیز اظهار کرد: هنوز تا پایان لیگ پنج هفته دیگر باقی مانده و تکلیف قهرمان مشخص نیست. تا قهرمانی ما نهایی نشود به تلاش خود ادامه می دهیم. به دو پیروزی دیگر نیاز داریم.

آلگری درباره آسیب دیدگی کلودیو مارکیزیو توضیح داد: متاسفانه آسیب دیدگی او شدید و از ناحیه رباط صلیبی است. البته هنوز نتیجه نهایی را به ما اعلام نکردند و باید منتظر ماند.

سرمربی یوونتوس در پایان سخنان خود درباره عملکرد خط حمله تیمش گفت: آلوارو موراتا و پائولو دیبالا بسیار خوب بازی کردند. دیبالا که بسیار خوب بازی کرد اما موراتا یک کارت زرد بی‌مورد گرفت. او هنوز جوان است و به تجربه نیاز دارد. یوونتوس تیم بسیار باکیفیتی است و بازیکنان باتجربه کمک زیادی به ستاره های جوان می کنند. بازیکنانی در اختیار داریم که آینده درخشانی در انتظار آنها است.