سرمربی اتلتیکومادرید تنها به پیروزی فکر می‌کند.

اتلتیکومادرید یکشنبه شب در وینسته کالدرون با سه گل گرانادا را شکست داد. کوکه، فرناندو تورس و آنخل کورئا گل‌های اتلتیکو را به ثمر رساندند.

سرمربی اتلتیکومادرید درباره این بازی گفت: تا زمانی که گلی به ثمر برسانیم خوب کار کردیم سپس گرانادا به چند موقعیت گل دست پیدا کرد. بازیکنان در جریان بازی قرار نداشتند اما بین نیمه با هم صحبت کردیم و در نیمه دوم شرایط عوض شد و از نیمه دوم نیز بهتر کار کردیم.

دیگو پابلو سیمئونه در مورد صعود در لیگ قهرمانان اروپا هم اظهار کرد: خیلی خوشحالم که یک سال دیگر به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کردیم. هدفمان همین بود. خوشحالی بزرگی است.

او در مورد بازیکنان تیمش هم اظها‌ر کرد: کوکه بازیکن فوق‌العاده‌ای است. زمانی که مرکز بازی می‌کند به تیم حریف بیشتر آسیب می‌زند. امیدوارم به این روند ادامه دهد. فرناندو تورس همچون دیگر بازیکنان در نیمه دوم بهتر کار کرد. هر بازیکنی می‌تواند در هر لحظه نقش تعیین کننده‌ای در لیگ قهرمانان اروپا یا لالیگا داشته باشد. همان اتفاقی که در‌ رابطه با لوکاس افتاد. به همین بازیکنان نیاز داریم.

سیمئونه درباره امکان قهرمانی در لالیگا گفت: فرصت داریم برای اتلتیک بیلبائو بازی خوبی به نمایش بگذاریم. می‌خواهیم در بازی‌های باقی‌ مانده به ر‌قا‌بت خود ادامه دهیم. خیلی سخت خواهد بود اما تا جایی که تقویم اجازه بدهد تنها به پیروزی فکر می‌کنیم.