شکست سنگین استقلال در بازی روز جمعه برابر پرسپولیس و البته نتایج ضعیف این تیم در نیم فصل دوم نیمکت آبی‌ها را بیش از پیش متزلزل کرده است تا جایی که حتی در این هفته اخباری هم مبنی بر اخراج پرویزمظلومی منتشر شد ولی سرانجام هیات مدیره باشگاه حمایت خود ر

شکست سنگین استقلال در بازی روز جمعه برابر پرسپولیس و البته نتایج ضعیف این تیم در نیم فصل دوم نیمکت آبی‌ها را بیش از پیش متزلزل کرده است تا جایی که حتی در این هفته اخباری هم مبنی بر اخراج پرویزمظلومی منتشر شد ولی سرانجام هیات مدیره باشگاه حمایت خود را تا پایان فصل از مظلومی اعلام کرد.

هرچند اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال رای به ماندن مظلومی دادند اما آنچه که مسلم است اگر هم او در این فصل از سمت خود برکنار نشود به طور قطع فصل آینده سرمربی استقلال نخواهد بود و آبی‌ها قصد تغییرات گسترده در کادرفنی خود را دارند. استقلال در بیشتر هفته‌های این فصل در صدرجدول بوده است ولی بازی‌های ضعیف این تیم تردید در تغییر کادرفنی برای مدیران این تیم در پایان فصل باقی نگذاشته است. اما در این بین کسانی هستند که از حالا برای تصاحب نیمکت استقلال در فصل آینده تلاش می‌کنند.

فرهاد مجیدی، گزینه باشگاه؟
اگر پرویز مظلومی قرار باشد در پایان فصل از سرمربیگری استقلال برکنار شود، گفته می‌شود گزینه مدیران این باشگاه برای جانشینی او فرهاد مجیدی است. آنها اعتقاد دارند تماشاگران استقلال مدت‌ها است که حاضر نیستند برای تماشای بازی‌های این به استادیوم آزادی بیایند و هیچ کس به اندازه مجیدی نمی‌تواند استادیوم آزادی را پر کند. اینکه باشگاه استقلال در صفحه خود در ایستگرام و کانال رسمی تلگرام باشگاه تصاویر کلاس‌های مربیگری مجیدی در اسپانیا را تبلیغ می‌کند نشان از این دارد که او از حالا دارد خود را برای سرمربیگری فصل آینده استقلال آماده می‌کند.

منصوریان، گزینه عقلانی
بدون تردید اگر باشگاه استقلال بخواهد یک مربی ایرانی با ریسک پایین را برای فصل آینده خود انتخاب کند او کسی نیست جز علیرضا منصوریان چراکه او تجربه دو فصل موفق در نفت تهران را داشته است و حالا دیگر برای سرمربیگری در استقلال کاملا پخته شده است. البته شنیده‌ها هم حاکی از آن است که منصوریان در روزهای گذشته جلساتی با نزدیکان باشگاه استقلال داشته است تا بتواند فصل آینده نیمکت این تیم را تصاحب کند.

اسکوچیچ برای مقابله با برانکو
اگر در روزهای گذشته صفحه‌های هواداری استقلال را در شبکه‌های اجتماعی چک کرده باشید متوجه می‌شوید که بیشتر آنها اعتقاد دارند تنها یک مربی خارجی است که می‌تواند برابر برانکو سرمربی پرسپولیس قد علم کند و چه کسی بهتر از دراگان اسکوچیچ. اسکوچیچ در ۳ سال حضورش در فوتبال ایران تنها یک نیم فصل بد داشته است و آن هم مربوط به نیم فصل اول این فصل در فولاد می‌شود. به جز این او نتایج فوق‌العاده ای در فولاد و ملوان گرفته است و حالا وقت آن رسیده است که قابلیت‌های خود را در یک تیم پرطرفدار نشان بدهد.

کرانچار یعنی فوتبال زیبا
اگر تماشاگران استقلال به جز نتیجه گرفتن طرفدار فوتبال زیبا هم باشند بی‌تردید باید زلاتکو کرانچار سرمربی اسبق سپاهان را به عنوان سرمربی تیم خود انتخاب کنند. اسکوچیچ طرفدار فوتبال نتیجه‌گرا است اما کرانچار مثل برانکو در کنار نتیجه، فوتبال زیبایی را به نمایش می‌گذارد و این یک اتفاق فوق‌العاده است. در این بین گفته می‌شود صحبت‌های ضمنی با این مربی انجام شده است و باید دید آیا این انتقال مهم عملی می‌شود یا نه.