حسن روشن بعد از انتخابش به عنوان رئیس آکادمی استقلال گفت: اولین برنامه من تمدید قرارداد مربیان پایه‌ها است.

حسن روشن بعد از انتخابش به عنوان رئیس آکادمی استقلال گفت: اولین برنامه من تمدید قرارداد مربیان پایه‌ها است.

حسن روشن در خصوص اینکه گفته می‌شود به عنوان رئیس آکادمی انتخاب شده است گفت: دقیقا همین طور است البته قرار است روز دوشنبه یا سه شنبه هفته بعد برنامه‌ریزی کنیم و ردیف بودجه مان مشخص شود.

وی افزود: از افشارزاده خواسته‌ام که آکادمی بودجه جدایی داشته باشد و خودم هم تلاشم را می‌کنم تا بتوانیم مجموعه‌ای خوب تشکیل دهیم.

مدیر جدید آکادمی استقلال در خصوص اینکه آیا کرد نوری در این آکادمی فعالیت می‌کند یا خیر گفت: تا آنجا که من می‌دانم آقای کرد نوری عضو هیات مدیره هستند و چیزی به من گفته نشده است.

وی در خصوص اینکه آیا برنامه‌ای برای انتخاب مربیان آکادمی صورت گرفته است یا خیر گفت: آن‌هایی که مربی تیم های پایه استقلال بودند برای تمدید قرارداد در اولویت هستند ولی شرایط ما سخت است و باید حتما تامین بودجه کنیم و قطعا با کمک اسپانسرها شرایط را پیش می‌بریم.

وی افزود: اولین سعی ما این است که مربیانی انتخاب شوند ولی شاید حتی در همین تیم‌های پایه در برخی زمان‌ها پدر و مادرها به آکادمی کمک کردند.

روشن تاکید کرد: برنامه‌ام این است که از شهرستان‌ها نمایندگی بگیریم و همه آن‌هایی که با نام استقلال فعالیت می‌کنند زیر مجموعه آکادمی استقلال شوند. حتی تصمیم داریم مسابقاتی را برگزار کنیم که به برنامه‌هایمان رسمیت ببخشد.

وی در پایان تاکید کرد: امیدوارم باشگاه پرسپولیس نیز به سمت و سویی برود که تیم‌های آکادمی‌اش با سال‌های بعد بازیکنان بزرگی به فوتبال معرفی کنند همه باید در این راه به ما کمک کنند و می‌خواهم به همه بگویم حتی اگر پدر و مادری وضعیت مالی خوبی دارند اما باید بپذیرند که فرزندشان با پول فوتبالیست نمی‌شود بلکه باید تلاش کند و زحمت بکشد