باشگاه راه‌آهن در نامه‌ای شکایت خود را نسبت به دروازه‌بانش به کمیته انضباطی ارسال کرد.

سعید رمضانی در خصوص شرایط تیم فوتبال راه‌آهن اظهار داشت: خوشبختانه برد خوبی مقابل پدیده بدست آوردیم و امیدوارم در سه هفته پایانی هم بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم و با پیروزی در بازی‌ها در لیگ برتر باقی بمانیم.

وی در مورد بازی حساس مقابل استقلال خوزستان تاکید کرد: در لیگ بازی آسان نداریم. خوشبختانه بازیکنان راه‌اهن در چند هفته گذشته نشان دادند که برای همه تیم‌ها خطرناک هستند و با قدرت در زمین ظاهر می‌شوند. در این هفته هم قطعا این گونه خواهد بود و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا پیروز از زمین مسابقه خارج شویم.

سرپرست راه‌آهن در مورد اینکه آیا باشگاه پاداشی را برای بازیکنان در نظر گرفته گفت: بله باشگاه پاداشی را در نظر گرفته تا در صورت نتیجه گرفتن و بقای تیم در لیگ آن را به بازیکنان خواهد داد البته بازیکنان ما به این باور رسیده‌اند که مباحث مالی اهمیتی ندارد و به دنبال این هستند در زمین مسابقه تمام توان خود را به معرض نمایش بگذارند.

رمضانی در مورد وضعیت ایگور ننزیچ خاطرنشان کرد: ننزیچ پس از اینکه ایران را ترک کرد دیگر به تمرینات باز نگشته است و به همین خاطر ما نامه‌ای به کمیته انضباطی زده‌ایم و از او شکایت کرده‌ایم و این کمیته به آن رسیدگی کند.