مدیر عامل باشگاه ذوب آهن اصفهان با بیان اینکه سازمان لیگ باید در برنامه فینال جام حذفی تغییراتی ایجاد کند، گفت: حداقل زمانی که می توانیم در فینال جام حذفی بازی کنیم روز ۱۲ خرداد است.

سعید آذری در خصوص دیدار روز یکشنبه این تیم برابر صبای قم عنوان کرد: با توجه به بازی خوب و نتیجه ای که در عمان کسب کردیم بازیکنان در وضعیت روحی بسیار خوبی قرار دارند. تنها مشکل ما این است که بازیکنان خسته هستند و ممکن است از نظر فیزیکی به مشکل برخوریم. ما به تهران آمدیم و با اتوبوس به اصفهان برگشتیم. البته بازیکنان شایسته ما به اهمیت کار واقف هستند و امیدواریم که در این بازی هم نتیجه لازم را کسب کنیم.

وی افزود: صبا بازیکنان خوبی دارد و این اواخر نتایج خوبی کسب کرده است. این تیم تراکتورسازی را متوقف کرده و مربی بادانشی مثل علی دایی بالای سر این تیم است. ممکن است گل محمدی تغییراتی را ایجاد کند. البته ما نگرانی هایی برای آینده داریم و سازمان لیگ باید به فکر باشد.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن یادآور شد: از حالا برای فینال جام حذفی نگران هستیم. ما در روزهای ۲۹ اردیبهشت و ۵ خرداد در مرحله بعدی لیگ قهرمانان بازی داریم و از طرفی گفته اند که روز ۹ خرداد باید در فینال جام حذفی بازی کنیم. با چهار روز استراحت مشکل خواهیم داشت. سال گذشته این حق را برای نفت تهران قایل شدند و انتظار داریم بازی را حداقل در روز ۱۲ خرداد برگزار کنند. بهرحال ما نماینده ایران هستیم و باید به ذوب آهن کمک کنند.

آذری با اشاره واکنش روزنامه ها به پیروزی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا گفت: روز شنبه ۹۷ درصد روزنامه ها حتی یک خبر کوچک هم روی جلد خود از برد ما و تراکتور برابر حریفان عربستانی را کار نکردند. البته آنها به فکر گیشه خود هستند و نباید گله زیادی کرد. همین که مردم از این برد خوشحال شدند ما هم خوشحالیم و برای بازی برگشت هم با قدرت ظاهر خواهیم شد.

وی در پاسخ به این سوال که دوست دارید در مرحله بعد با کدام تیم مواجه شوید، عنوان کرد: برای ما فرقی نمی کند و باید هر حریفی را ببریم. همه تیم های مرحله بعد باکلاس و قدرتمند هستند.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در پاسخ به این سوال که آیا حدادی فر در این تیم ماندنی شده است، گفت: حدادی فر جدای از پاس گل زیبایی که داد یکی از بهترین بازی های خود را در لیگ قهرمانان به نمایش گذاشت. او یک سال دیگر با ذوب آهن قرارداد دارد و بعد از صحبتی که داشتیم در تیم ما خواهد ماند و به هیچ جایی نمی رود.

آذری با بیان اینکه صحبت های اولیه با گل محمدی برای تمدید قرارداد انجام گرفته است، خاطرنشان کرد: ما امروز جلسه ای داشتیم و هر دو طرف موردی را نمی بینند که ادامه همکاری ندهند. از گل محمدی خواستم تا برنامه کامل خود را ارایه کند تا به هیات مدیره بدهم و بر اساس سیاست هیات مدیره پیش برویم. روند حرکتی ما از زمانی که آمدیم نشان از پیشرفت دارد و انتظار این است که بهترین سیاست را باشگاه در پیش بگیرد.