مهاجم تیم فوتبال صبای قم با اشاره به بازی هفته آخر تیمش مقابل استقلال و در واکنش به صحبت‌های اخیر دایی مبنی بر کمک صبا برای قهرمان شدن پرسپولیس، گفت: علی آقا آن حرف‌ها را در جواب حرف‌های منصوریان زد و این حرف‌ها مطمئناً جذابیت فوتبال را بیشتر می‌کند.

محمد قاضی درمورد برتری تیمش مقابل سیاه‌جامگان و وضعیت فعلی صبای قم گفت: خدا را شکر که در این هفته‌ها نتایج خوبی گرفتیم و این در حالی است که با مشکلات مالی مواجه هستیم. الان هم برای گرفتن سهمیه آسیا شانس داریم و تلاش می‌کنیم تا در دو بازی آینده نتایج خوبی بگیریم.

وی در پاسخ به این پرسش که کدام تیم در لیگ برتر شانس قهرمانی دارد، خاطرنشان کرد: چیزی قابل پیش‌بینی نیست و نمی‌توان گفت چه تیمی قهرمان می‌شود. رقابت واقعاً سخت است و هر کدام از مدعیان دو بازی سخت دارند. مطمئناً سرنوشت قهرمانی به هفته آخر کشیده می‌شود و هر تیمی که کمتر اشتباه کند، قهرمان خواهد شد.

مهاجم تیم فوتبال صبای قم با اشاره به بازی هفته آخر تیمش مقابل استقلال و در واکنش به صحبت‌های اخیر دایی مبنی بر کمک صبا برای قهرمان شدن پرسپولیس، گفت: علی آقا آن حرف‌ها را در جواب حرف‌های منصوریان زد و این حرف‌ها مطمئناً جذابیت فوتبال را بیشتر می‌کند. ما در هر بازی ابتدا برای خودمان بازی کرده و تلاش می‌کنیم تا در این دو مسابقه بیشترین امتیاز را بگیریم.

قاضی درمورد مشکلات مالی باشگاه صبای قم گفت: متأسفانه شرایط سخت است و دایی هم با مسئولان باشگاه صحبت کرده تا مشکلات برطرف شود. خیلی از تیم‌ها با مشکلات مالی مواجه هستند و این برای فوتبال ایران خوب نیست. این خیلی باارزش است که بازیکنان صبا بدون در نظر گرفتن این مشکلات، با جان و دل برای موفقیت تیم‌شان تلاش می‌کنند.