تیم داوری و ناظر دو مسابقه تیم های ملی والیبال ایران و آمریکا در هفته ششم لیگ جهانی والیبال بامداد امروز وارد تهران شد.

تیم داوری و ناظر دو مسابقه تیم های ملی والیبال ایران و آمریکا در هفته ششم لیگ جهانی والیبال بامداد امروز وارد تهران شد.


فدراسیون جهانی والیبال سیمونه سانتی از ایتالیا و آرتور دی گیاکوم از بلژیک را برای قضاوت دو مسابقه ایران و آمریکا انتخاب کرد.

همچنین کوئینتانا از اسپانیا به عنوان ناظر و نماینده فدراسیون جهانی والیبال بر این دو مسابقه نظارت می کند.

تیم ملی والیبال آمریکا برای بازی با ایران دیروز وارد تهران شد.

ملی پوشان ایران در ادامه مسابقات خود در لیگ جهانی جمعه این هفته و یکشنبه آینده از ساعت 21 در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران به مصاف تیم ملی آمریکا می روند.

هم اکنون در جدول گروه دو سطح یک لیگ جهانی تیم آمریکا با 17 امتیاز ، لهستان با 11 و تیم ایران با 7 امتیاز در مکانهای اول تا سوم قرار دارند.

در این حال فدراسیون والیبال با انتشار بیانیه ای اعلام کرد به دلیل تکمیل ظرفیت تا اطلاع ثانوی خرید بلیط خانم ها انجام نخواهد شد.

بلیط فروشی دو مسابقه ایران و آمریکا از صبح دیروز به صورت آنلاین آغاز اما بلیط ها به سرعت و در مدت زمان کوتاهی تمام شد. فدراسیون والیبال ایران اطلاعیه ای در این خصوص صادر و با اشاره به محدودیت فضای خانم ها در سالن اعلام کرد به دلیل محدود بودن بخش‌های مربوط به خانم‌ها، تا اطلاع ثانوی، خرید بلیط خانم‌ها به دلیل تکمیل ظرفیت، انجام نخواهد شد.

همچنین عنوان شده است افراد در صورت خرید بلیط ، حتما در روز مسابقه با در دست داشتن کارت عضویت سامانه و یا اصل کارت ملی حداقل دو ساعت قبل از شروع مسابقه در ورزشگاه حضور داشته باشند. ضمن اینکه در روز مسابقه تطبیق چهره با کارت ملی یا عضویت انجام می‌شود.