پس از پایان مرحله گروهی رقابتهای لیگ قهرمانان، کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه‌ای از اخطار بازیکنان تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان و تراکتورسازی تبریز خبر داد.

تیم تراکتورسازی ایران در جریان آخرین دیدار خود طی مرحله گروهی روز سه شنبه 14 اردیبهشت 95 به مصاف الهلال عربستان رفت و این دیدار را با نتیجه دو بر یک به حریف واگذار کرد.

این در حالی است سینا عشوری در دقیقه 73 از سوی داور کارت زرد دریافت کرده بود. با توجه به این که تراکتورسازی به مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات صعود کرده است، بازیکن مذکور در صورت تکرار تخلف طی دیدارهای پیش‌رو، طبق آیین نامه انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا تنبیهات بیشتری برایش درنظر گرفته می‌شود.

همچنین تیم فولاد مبارکه سپاهان نیز روز چهارشنبه 15 اردیبهشت 95 به مصاف الاتحاد عربستان رفت و این دیدار را با نتیجه دو بر صفر به حریف واگذار کرد. در جریان برگزاری این دیدار عبداله کرمی در دقایق 14 و 85 از سوی داور کارت زرد دریافت کرد. با توجه به قوانین انضباطی AFC این بازیکن در دیدار بعدی از همراهی تیمش محروم خواهد بود. این در حالی است که تیم سپاهان اصفهان نتوانست از مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا صعود کند.

انتهای پیام