معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: هم اکنون سریع ترین کاری که اعضای هیات مدیره استقلال و پرسپولیس باید انجام دهند سامان دادن اوضاع این دو باشگاه است.

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: هم اکنون سریع ترین کاری که اعضای هیات مدیره استقلال و پرسپولیس باید انجام دهند سامان دادن اوضاع این دو باشگاه است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛نصرالله سجادی در گفت‌و گو با رادیو ورزش درخصوص انتخاب اعضای هیات مدیره باشگاه های استقلال و پرسپولیس افزود: فرض اول ما این بود تعدادی از افرادی که انتخاب می شوند در جامعه فوتبال باشند، فرض دوم هم این بود که نمی‌خواستیم تغییرات زیادی نسبت به قبل داشته باشیم بنابراین تصمیم گرفتیم از اعضای قبلی هم در هیات مدیره جدید باشند و در نهایت اینکه افراد انتخاب شده سابقه مدیریتی خوبی نیز باید داشته باشند.
وی درباره تغییرات زیاد هیات مدیره این دوباشگاه و ناراضی بودن هواداران از این اتفاق نیز گفت : این افراد با مشورت انتخاب شده‌اند البته که هر انتخابی صد در صد نیست تعدادی که انتخاب شده‌اند می‌توانند کار را انجام دهند؛ از طرفی یک باشگاه که فقط هیات مدیره آن نیست، مدیرعامل ،سرمربی، سرپرست و منابع مختلف در موفقیت یک تیم نقش دارند.
معاون وزیر ورزش درباره تیم داری این دو باشگاه در رشته‌های دیگر نیز گفت:این دو باشگاه باید استادیوم، امکانات و نیروی انسانی کافی داشته باشند تا بتوانند این کار را انجام دهند؛ اما توقع هواداران از سرخابی‌ها فوتبال است و امکانات اجازه نمی‌دهد که سایر رشته‌ها در این دو باشگاه توسعه یابد؛ هم اکنون سریع ترین کاری که اعضای هیات مدیره باید انجام دهند سامان دادن اوضاع این دو باشگاه است.
سجادی ادامه داد: با توجه به مشکلاتی که هست این امکان که دو باشگاه را در سایر رشته‌ها توسعه دهیم وجود ندارد اما باید تا پایان فصل پیش رو این دو باشگاه ساماندهی شوند و چه خوب است که اعضای هیات مدیره برای تیم داری در رشته‌های دیگر هم فکری کنند.
وی در خصوص نزدیکی هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به سیاسی مدیر عامل سابق این باشگاه نیز گفت: شاید اگر بگویم تا به حال سیاسی را ندیدم باور نکنید و این صحبت‌ها را تکذیب می‌کنم او زمانی به پرسپولیس آمده خدماتی داشته و از او تشکر می‌کنم.
سجادی درباره جلسه امروز هیات مدیره این دو باشگاه که قرار است وی هم در آن حضور داشته باشد گفت: از من برای حضور در جلسه هیات مدیره دعوت کردند و قرار است ابلاغ‌ها را به آن‌ها بدهم.
سجادی ادامه داد: جلسه هیات مدیره استقلال ساعت 11 امروز و هیات مدیره پرسپولیس نیز در ساعت 15 در ساختمان وزارت ورزش تشکیل جلسه می دهند.
معاون وزیر ورزش درباره مزایده بعدی سرخابی ها و زمان برگزاری آن نیز گفت: قرار است تصمیمات جدیدی در سازمان خصوصی سازی و وزارت اقتصاد گرفته شود و پس از آن در خصوص نتایج آن وزارت اقتصاد اطلاع رسانی لازم را انجام می دهد.