دیگو کاستا از شرایط زندگی در لندن راضی نیست و دوست دارد به تیم سابق خود یعنی اتلتیکومادرید برگردد.

دیگو کاستا از شرایط زندگی در لندن راضی نیست و دوست دارد به تیم سابق خود یعنی اتلتیکومادرید برگردد.

دیگو کاستا دو فصل پیش از اتلتیکومادرید به چلسی پیوست و در این تیم در همان فصل اول درخشید و بهترین گلزن تیم شد و باعث شد به قهرمانی در لیگ برتر و جام اتحادیه برسد. با این حال اوضاع برای او و چلسی در این فصل خوب پیش نرفت. هر چند آمدن هیدینک کمی او را به گلزنی سوق داد ولی در مجموع این فصل برای کاستا فصل ناموفقی بود. علاوه بر آن زندگی در شرایط لندن برای این بازیکن برزیلی الاصل سخت بوده و به همین خاطر او به دنبال بازگشت به مادرید و حضور دوباره در اتلتیکو افتاده است.

باشگاه چلسی تاکنون مذاکره‌ای برای حضور کاستا در این تیم نداشته و امیدوار است گونسالو ایگوآین را برای فصل بعد به خدمت بگیرد و در این صورت به کاستا اجازه جدایی خواهد داد. در غیر این صورت باید کاستا را فصل بعد هم در لندن ببینیم.

کاستا دوستان زیادی در مادرید دارد و نتوانسته با زندگی در لندن کنار بیاید و همین باعث شده او خواهان بازگشت به تیم سابق خود باشد که در فینال لیگ قهرمانان حضور دارد.

دیگو کاستا در 77 بازی با پیراهن چلسی موفق شده 35 گل به ثمر برساند و امشب در بازی برابر لیورپول به احتمال زیاد در ترکیب ثابت تیمش حضور خواهد داشت. او در بازی هفته قبل توانست گل اول را برای تیمش برابر ساندرلند به ثمر برساند.