علاقه مندان به ورزش کشور هم اکنون می توانند با مراجعه به سایت فدراسیون جهانی به میرسعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال ایران رای دهند.

علاقه مندان به ورزش کشور هم اکنون می توانند با مراجعه به سایت فدراسیون جهانی به میرسعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال ایران رای دهند.


به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، سایت رسمی لیگ جهانی والیبال از ابتدای برگزاری این مسابقات هر هفته نظرسنجی برگزار می کند و در آن از کاربران می خواهد تا نظر خود را در باره بهترین اتفاق هفته اخیر مسابقات اعلام کنند.

این هفته هم 5 گزینه و اتفاق در این نظرسنجی شرکت داده شده است و کاربران می توانند تا ظهر پنجشنبه به گزینه مورد نظر خود رای بدهند.

یکی از این گزینه ها مربوط به کاپیتان تیم ملی ایران است.

صحنه ای که معروف در بازی مقابل روسیه بعد از دریافت نه چندان خوبی که بازیکنان ما انجام دادند و زمانی که توپ در حال عبور از روی تور ما بود؛ با یک پرش و گرفتن ژست پاس دادن ، مدافع روی تور روس را با خود همراه کرد. در آن صحنه کاپیتان ایران در یک لحظه با رها کردن توپ موجب شد توپ به دست مدافع روس بخورد و بعد از آن ضمن برخورد با تور، توپ به بیرون رفت و امتیاز به ایران رسید.

نکته جالب این است که این گزینه در حال حاضر با بدست آوردن 93% آرا با قدرت در صدر قرار دارد.

دیگر گزینه ها مربوط به ریکاردینیو بود که موفق شد توپ را به بهترین شکل در بازی نگه دارد.

بعدی اسپک وحشتناک ایوان زایتسف در تیم ملی ایتالیا بود. اتفاق جالب دیگر مربوط به نیمیر عبدالعزیز بود که به خوبی توپ را از زمین تیم حریف بیرون کشید. در نهایت پنجمین گزینه به دوئل دو نفر از بزرگترین والیبالیستهای دنیا، یعنی پدروسکانین و ریید اشاره داشت.

شما می توانید هم اکنون با مراجعه به سایت فدراسیون جهانی والیبال به نشانی

http://worldleague.2015.fivb.com/en/top-5-volleyball-fan-vote به میرسعید معروف رای دهید.