قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان با اطمینان می‌گوید عبدالله ویسی فصل بعد هم سرمربی این تیم خواهد بود.

علی پورکیانی قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان در پاسخ به این سوال که بالاخره عبدالله ویسی سال بعد هم با آبی‌های خوزستانی خواهد بود یا نه گفت: آقای ویسی به همراه همکارانش در کادر فنی فصل بعد قطعا با ما خواهند بود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مذاکرات ویسی و سپاهان بی‌نتیجه به پایان رسیده که او با این قدرت حضور ویسی را در سپاهان تکذیب می‌کند، بیان کرد: ویسی با سپاهان مذاکراتی داشت ولی الان با استقلال خوزستان قهرمان شده است. طبیعی است خیلی از تیم‌ها او و بازیکنان ما را بخواهند ولی این‌ها مهم نیست. مهم این است که ویسی به صورت قلبی با ما قرارداد بسته است. او به ما گفت که سه اولویت اصلی او استقلال خوزستان است و اگر نشد، به سپاهان می‌رود. از طرفی خیلی صحبت‌ها بین من و ویسی محرمانه است و من تنها می‌توانم بگویم که او فصل بعد سرمربی ماست.

قائم مقام استقلال خوزستان در پایان و در پاسخ به این پرسش که تیمش در فصل جاری با چقدر هزینه بسته شد و سال بعد هم روند تیمداری استقلال خوزستان چگونه است، گفت: ما با 6 میلیارد و خرده‌ای تیم بستیم. سال بعد به دنبال تیمی مقتدرتر برای رقابت‌های آسیایی و لیگ برتر خواهیم بود. مطمئنا ما به موقع و به اندازه هزینه خواهیم کرد تا به هدف‌مان برسیم و قائل به این نیستیم که هرجا پول بیشتری خرج شود قهرمانی اتفاق می‌افتد.