پیشکسوت فوتبال کشور گفت: باشگاه سایپا با وجود امکانات، تجهیزات و پتانسیلی که دارد می تواند در فصل بعد یکی از مدعیان لیگ برتر فوتبال کشور باشد.

به نقل از باشگاه سایپا، علی پروین ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: من تا به حال از مجموعه باشگاه سایپا بازدید نکرده بودم و امروز متوجه شدم سایپا یکی از بهترین تشکیلات اداری و تجهیزات ورزشی را داراست.

وی اضافه کرد: از هر دو زمین چمن مجموعه و سالن بدنسازی سایپا بازدید کردم و به اعتقاد من این باشگاه با دارا بودن چنین فضا و امکاناتی می تواند با یک مدیریت صحیح و اصولی یکی از 4 تیم برتر لیگ و سهمیه دار رقابتهای جام باشگاه های آسیا باشد.

علی پروین ادامه داد: سال‌هاست که به عنوان یکی از اهالی فوتبال، بازی‌های سایپا را پیگیری می کنم، این باشگاه یک تیم بدون حاشیه و دارای زیرساخت های مناسب است که بی تردید با درایت هر چه بیشتر می تواند یکی از موفق‌ترین باشگاه های کشور باشد. سال گذشته نیز این تیم تا نیم فصل، عملکرد مناسب و قابل قبولی داشت اما نمی دانم چه اتفاقی افتاد که در نهایت در نیم فصل دوم این نتایج تداوم نیافت.

سلطان فوتبال ایران در ادامه به دلیل حضورش در این باشگاه اشاره کرد و گفت: برای خیر مقدم و تبریک انتصاب مدیریت به این باشگاه آمده ام و قطعا به واسطه رفاقت دیرینه با جناب درویش، از هیچ کمکی برای رشد و اعتلای نام این باشگاه دریغ نخواهم کرد. از آنجا که می‌دانم مدیرعامل جدید بسیار اخلاق مدار است، مطمئن هستم تیمی از لحاظ فنی قوی و اخلاقی را در مسابقات شاهد خواهیم بود.