مهاجم اتلتیکومادرید معتقد است که برای قهرمانی در فینال لیگ قهرمانان اروپا باید از لحاظ جسمانی و ذهنی برتر از مادرید باشند.

مهاجم اتلتیکومادرید معتقد است که برای قهرمانی در فینال لیگ قهرمانان اروپا باید از لحاظ جسمانی و ذهنی برتر از مادرید باشند.

آنتوان گریزمان در مصاحبه‌اش با سایت یوفا درباره فینال لیگ قهرمانان اروپا صحبت کرد. مهاجم فرانسوی اتلتیکومادرید گفت: برای فینال خود را آماده خواهم کرد. تک تک لحظات برایمان اهمیت خواهد داشت. مثل همیشه با تمام وجود بازی خواهیم کرد. حریف را تحت فشار قرار خواهیم داد تا توپ ربایی کنیم. می‌خواهیم گل نخست را به ثمر برسانیم. باید از لحاظ جسمانی و ذهنی قوی باشیم.

مهاجم فرانسوی در ادامه اظها‌ر کرد: رویای حضور در فینال به حقیقت پیوست. امیدوارم که فرصت فتح جام داشته باشیم. خیلی سخت کار کردم. مشتاق فتح این جام هستیم و برای به دست آوردنش همه کار خواهیم کرد.

او افزود: فصل خیلی خوبی پشت‌سر گذاشتم و امیدوارم که با یک جام به پایان برسد. خیلی اعتماد به نفس دارم و در زمین احساس خوبی دارم. به تیم خود اعتقاد دارم که می‌تواند بازی بزرگی را در فینال به نمایش بگذارد. گلزنی در لیگ قهرمانان اروپا اهمیت دارد چون باعث پیشرفت می‌شود. توانایی این کار را دارم. من و فرناندو تورس می دانیم فر‌صت‌های زیادی برای گلزنی در این ر‌قا‌بت‌ها نداریم و باید از آنها استفاده کنیم.

گریزمان درباره گلزنی‌اش برابر بارسلونا در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا هم گفت: گل نخست با پاس گل بسیار عالی سائول به دست آمد. برابر این تیم در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا، سه بازی خوب به نمایش گذاشتم اما در هر سه بازی شکست خوردیم. بر این باور بودیم که برابر هو‌اد‌ا‌ران می‌توانیم پیروز شویم. بازی خیلی خوبی را ارائه دادیم و در نهایت توانستیم به مرحله بعد صعود کنیم.

مهاجم اتلتیکو در پایان درباره تیمش اظها‌ر کرد: اولین ویژگی ما دفاع قدرتمند است. پس از آن اتحاد تیمی است و همه به هم بازی خود می‌کنند. این موضوع به کسب بیشتر پیروزی مان کمک می‌کند.