مدافع ر‌ئال‌ ماد‌رید قهرمان نشدن در فینال لیگ قهرمانان اروپا را شکست نمی‌داند.

مدافع ر‌ئال‌ ماد‌رید قهرمان نشدن در فینال لیگ قهرمانان اروپا را شکست نمی‌داند.

سرخیو راموس که به برنامه ال لارگرو دعوت شده بود، درباره خودش، باشگاه و فینال لیگ قهرمانان اروپا صحبت کرد.

مدافع ر‌ئال‌ ماد‌رید درباره اولین روزهای حضورش در مادرید گفت: زمانی که به این باشگاه آمدم، در سمت چپ خود زیدان را داشتم و سمت راستم روبرتو کارلوس بود. آنها همه الگوهایم بودند. کارلوس خیلی مراقبم بود.

بازیکن اسپانیایی درباره تاثیرگذار جو ورزشگاه روی بازیکنان اظها‌ر کرد: هو‌اد‌ا‌ران انگیزه‌ام را بیشتر می‌کنند. جو سن سیرو میلان را بیشتر دوست دارم چون که یکی از بازیکنان مورد علاقه‌ام، پائولو مالدینی در این ورزشگاه بازی می‌:رد. همیشه می گویم میلان، مادرید ایتالیا است. از حضورم در محیط‌های بزرگ لذت می برم و شنبه شب نیز خاص خواهد بود.

راموس در مورد گلش در دقیقه 93 فینال لیگ قهرمانان اروپا در لیسبون برابر اتلتیکومادرید نیز اظها‌ر کرد: همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد و فرصتی برای صحبت کردن نبود. فقط می خواستم خوب عمل کنم. در آن هفته‌ برای ضربات ایستگاهی خیلی تمرین کرده بودیم. دیدم که دو یا سه هم‌بازی‌ام به محوطه جریمه آمدند. این در حالی بود که بازیکنان زیادی از اتلتیکو در آنجا حضور داشتند. خودم را در آن شلوغی جا دادم تا تلاش کنم به جلو حرکت کنم و توانستم گلزنی کنم.

مدافع ر‌ئال‌ ماد‌رید درباره قهرمانی در لیگ قهرمانان و تاثیر آن بر آینده باشگاه هم عنوان کرد: یازده سال در ر‌ئال‌ ماد‌رید بودم و هر تابستان اعلام می‌کنند 40 بازیکن به این تیم می‌آیند اما این گونه نمی‌شود. هر بازیکنی که می‌درخشد، دوست دارد در مادرید بازی کند. مادرید جذب بازیکن هزینه زیادی را پرداخت می‌کند. همه دوست دارند در مادرید بازی کنند. باید به این مسائل عادت کرد.

او در مورد کاپیتان بودن در رئال مادرید گفت: کاپیتان بودن در مادرید سخت است؛ مخصوصا اگر به گذشته باشگاه نگاه کنید. کاپیتان اولین کسی است که برای الگو بودن به او توجه می‌شود. برای من کاپیتان بودن در این تیم افتخاری است. سعی می‌کنم به بهترین شکل ممکن این وظیفه را انجام دهم.

بازیکن اسپانیایی در‌ رابطه با شکست احتمالی در فینال پیش‌رو گفت: پس از پشت سر گذاشتن یک سال سخت و تغییر سرمربی مادرید، رئال مادرید با حضور زین الدین زیدان خود را پیدا کرد و بارسلونا را تا هفته‌ آخر لالیگا مجبور به ر‌قا‌بت کرد. اکنون فرصت فتح جامی داریم و اگر قهرمان نشویم، آن را یک شکست نمی دانم.

راموس تابستان سال گذشته قصد ترک مادرید و رفتن به منچستریونایتد را داشت. او در این رابطه اظها‌ر کرد: برخی از لحظات می گذرند و تصمیماتی برای بهتر شدن شرایط گرفته می‌شود. از بودن در این باشگاه افتخار می‌کنم.

مدافع ر‌ئال‌ ماد‌رید در پایان درباره فینال برابر اتلتیکو افزود: دوست دارم برابر بهترین‌ها پیروز شویم و تیم حریف بتواند از یازده بازیکن برتر خود در ترکیب استفاده کند. دوست ندارم بازیکنی از اتلتیکو به این بازی نرسد اما اگر از من بخواهد اسمی را بگویم، برای من بهترین بازیکن آنتوان گریزمان است.

انتها‌ی‌ پیا‌م