چند روز پیش در سایت سازمان لیگ اتفاقی افتاد که صدای هواداران استقلال را در آورد. بهانه‌اش هم برنامه نود بود. در برنامه دوشنبه شب نود وقتی لوگوی باشگاه استقلال که روی سایت سازمان لیگ ثبت شده بود، به تصویر کشیده شد هیچ اثری از دوستاره استقلال نبود.

از همان شب اعتراض هواداران استقلال در فضای مجازی شروع شد. هواداران استقلال که این کار سازمان لیگ را عمدی قلمداد کردند به سایت این سازمان هجوم آورده و با گذاشتن پیام‌هایی اعتراض خود را اعلام کردند.

این اعتراض‌ها آنقدر ادامه داشت و بعضی از سایت‌ها به این موضوع پرداختند که امیر عابدینی در مصاحبه‌ای اعلام کرد که این کار سازمان لیگ کاملا سهوی بوده و عمدی در کار نبوده است!هرچند که با این صحبت‌های عابدینی در اصل قضیه تفاوتی پیدا نکرد و سازمان لیگ روز چهارشنبه اقدامی برای
اشتباه سهوی خود انجام نداد.
در این میان و در لابه لای اعتراضات بی امان هواداران اما نکته قابل توجه واکنش متفاوت باشگاه استقلال بود که جای تامل و البته تعجب داشت. در حالی که هواداران تلاش خود را برای برگرداندن ستاره‌های لوگوی استقلال در سایت سازمان لیگ انجام دادند اما یکی از صفحات منتسب به استقلالی‌ها صبح پنج‌شنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که وارد این بازی‌ها نمی‌شود و تمایلی به ورود در کری خوانی ندارد. حال اینکه برگرداندن ستاره‌های لوگوی استقلال چه ربطی به کری خوانی داشت مشخص نبود!
اما بعدازظهر پنج‌شنبه کاملا شرایط فرق کرد. سازمان لیگ ستاره‌های لوگوی استقلال را دوباره در سایت خود به نمایش گذاشت تا کاربران استقلالی این صفحه مجازی خیالشان راحت شود و نفس راحتی بکشند و در این شرایط موضع هم عوض شد تا حرف‌های متفاوتی نسبت به بیانیه صبح خود دیده شود. استقلالی‌ها در کانال منتسب به خود که به تازگی در تلگرام منتشر می‌شود خبر بازگشت ستاره‌های لوگوی استقلال را گذاشتند و به نوعی از این بابت ابراز خرسندی کردند و طوری وانمود کردند که انگار سهم بسزایی در بازگشت این ستاره‌ها داشته‌اند. اتفاقی که جای تعجب داشت.
آنچه مسلم است AFC لوگوی باشگاه استقلال را با دوستاره ثبت کرده است و این ستاره‌ها نشان افتخارات استقلال در بازی‌های آسیایی و قهرمانی‌های این تیم در آسیا است. به نظر می‌رسد در این میان همسو با هواداران، مسوولان باشگاه استقلال باید دلواپس اتفاقات اینچنینی باشند نه اینکه در وهله اول وانمود کنند که وارد بحث‌های کری خوانی نمی‌شوند. به نظرنمی رسد ستاره‌های پیراهن استقلال ربطی به کری داشته باشد.