بدون شک اگر استقلال قهرمان جام حذفی شود، مظلومی به کار ادامه خواهد داد. در واقع سرنوشت پرویزخان به رغم تمام تکذیب‌ها و حمایت‌های پیش از بازی فینال به این بازی بستگی دارد.


البته قرارداد 2 ساله‌ای هم که او با استقلال منعقد کرده راه را برای اینگونه تکذیب‌ها هموار می‌کند اما چه باید کرد با این واقعیت که سرنوشت نیمکت استقلال با نتیجه فینال جام حذفی گره خورده است.
از طرفی خبرهایی دال بر اینکه لیست 3 مربی در باشگاه استقلال وجود دارد، بر احتمال برخی تغییرات می‌افزاید. گفته می‌شود لیست مورد نظر مظلومی، منصوریان و اسکوچیچ روی میز مدیران باشگاه استقلال است و آنها براساس لیستی که دریافت کرده‌اند، مذاکراتی با بازیکنان انجام داده‌اند تا بعد از فینال جام حذفی که تکلیف همه مشخص می‌شود، به سرعت با بازیکنان مورد نظر خود قرارداد امضا کنند. البته برخلاف شایعات، باشگاه استقلال تاکنون با هیچ بازیکنی قرارداد رسمی منعقد نکرده است و پس از فینال جام حذفی تازه کار خود را شروع می‌کند. از طرفی باید منتظر ماند و دید مدیریت باشگاه استقلال به چه کسی سپرده می‌شود. اینطور که پیدا است افشارزاده به فدراسیون ژیمناستیک خواهد رفت و یک رییس جدید برای هیات مدیره باشگاه استقلال انتخاب خواهد شد و سپس مدیرعامل هم معرفی می‌شود.