پرسپولیسی شدن ستاره کامرونی به سرنوشت سرخ پوش شدن رونالدینیو دچار شد!

بعد از ظهر امروز در باشگاه پرسپولیس اتفاق جالبی رخ داد و مدیر برنامه‌ای که خود را نماینده ساموئل اتوئو، ستاره سابق اینتر، چلسی و بارسلونا معرفی کرده بود با حضور در این باشگاه پیشنهاد حضور ساموئل اتوئو را ارائه داده و مدعی شد سرخ پوشان با مبلغ 3.5 میلیون دلار می توانند این ستاره کامرونی را جذب کنند.

پس از این اتفاق بر آن شدیم تا به بررسی این موضوع بپردازیم و پس از یک جست و جوی کوتاه متوجه شدیم که اتوئوی کامرونی که فصل فوق العاده ای را در لیگ ترکیه و باشگاه آنتالیا سپور پشت سر گذاشت و از زندگی در ترکیه نیز راضی می باشد اینک با یک پیشنهاد جدی از سوی یک تیم ترکیه ای دیگر مواجه شده است.

در خبر مربوط به این موضوع در وب سایت fanatik آمده است که ترانسفرهای باشگاه ترابزون سپور ترکیه هر روز ابعداد جدیدتری به خود می گیرد و آخرین اسمی که در این زمینه مطرح شده است، ساموئل اتوئویی می باشد که فصل فوق العاده ای را با آنتالیا سپور در لیگ ترکیه گذراند.

با توجه به اینکه مدیریت باشگاه آنتالیا سپور تغییر کرده ممکن است اتوئو این باشگاه را ترک کند. گفته می شود ترابزونی ها از طریق دوستان مشترک برای این مهاجم کامرونی پیغام فرستاده اند که اگر قصد خروج از تیمش را داشت درهای ترابزون کاملا به رویش باز هستند.

با توجه به رضایت اتوئو از زندگی در ترکیه و البته دستمزد بالای سه میلیون یورو باید دید که آیا این بازیکن سرانجام به ترابزون اسپور خواهد پیوست یا خیر؟ البته ترابزون دیگر نمی تواند مثل هر فصل ولخرجی کند و برای ترانسفر اتوئو هم قصد دارد همانند باشگاه آنتالیا سپور از پول اسپانسرها استفاده کند.

با توجه به متن خبری که در مورد حضور اتوئو در ایران نیز اشاره شد به نظر می رسد خبر حضور این ستاره کامرونی در پرسپولیس همانند خبر چند هفته پیش پرسپولیسی شدن رونالدینیو تنها یک بازی تبلیغاتی باشد!