بهترین گلزن تاریخ رئال مادرید معتقد است رافائل بنیتس در این تیم موفق می شود و رئال را به عناوین مختلفی می رساند.

بهترین گلزن تاریخ رئال مادرید معتقد است رافائل بنیتس در این تیم موفق می شود و رئال را به عناوین مختلفی می رساند.

از فصل جدید رافائل بنیتس هدایت رئال مادرید را بر عهده خواهد داشت و این مربی روی نیمکت کهکشانی ها خواهد نشست.

رائول گلزن سابق رئال مادرید با حمایت از این مربی گفت: بنیتس مربی بزرگ و خوبی است و هر جا که رفته است قهرمانی آورده است. او می داند چطور باید تیمش را به قهرمانی برساند و این همان چیزی است که باشگاهی چون رئال مادرید به آن نیاز دارد. پیروزی در خون بنیتس است و او قطعا این ویژگی را به تیمش سرایت خواهد داد. البته ما باید قدردان کار بزرگی که کارلو آنچلوتی کرد باشیم، اما حالا همه ما نسبت به آغاز دوره ای جدید با مربی جدید بسیار هیجان زده هستیم. بنیتس بسیار پر شور و یک مربی منظم است، که دوست دارد تمام اعضای تیمش آماده بازی کردن باشند. مطمئنم او تیمی بسیار رقابتی با ذهنیت برنده خواهد ساخت، و این چیزی است که همه مادریدیستا ها می خواهند.

کریستیانو رونالدو 5 سال است که بیش از 50 گل در هر فصل به ثمر می رساند. رکوردی که هیچ فوتبالیستی در تاریخ نتوانسته آن را کسب کند. ابن مهاجم پرتغالی این فصل به احتمال زیاد رکورد رائول را می شکند و برترین گلزن رئال خواهد شد.

رائول درباره رونالدو به مارکا گفت: کریستیانو به خاطر آنچه که تنها در طول 6 فصل به دست آورده بی نظیر بوده است و بسیار قابل احترام. به ثمر رساندن میانگین بیش از 50 گل در هر فصل، وقتی که به ثمر رساندن 20 گل به اندازه کافی برای من سخت بود، فوق العاده است. امیدوارم او برای مدتی طولانی به روند گل زنی های خود ادامه دهد و برای فتح عناوین بیشتر به تیم کمک کند.