هافبک تیم فوتبال استقلال قراردادش را با این تیم برای سه سال تمدید دیگر کرده، چون تمایل دارد با لباس آبی از فوتبال خداحافظی کند.

خسرو حیدری که امروز (یکشنبه) قراردادش را با استقلال تمدید کرد و این قرارداد را در هیئت فوتبال استان تهران به ثبت رساند در خصوص اینکه با وجود داشتن قرارداد دو ساله چرا بازهم به هیئت فوتبال آمد، گفت: من سال گذشته قرارداد دو ساله با استقلال امضا کرده بودم. البته سال دوم قراردادم توافقی بود، اما این بار با باشگاه توافق کردم که قرارداد سه ساله امضا کنم. خودم هم دوست داشتم اگر بشود در تیم استقلال از فوتبال خداحافظی کنم و به همین دلیل قرارداد سه ساله امضا کردم.

وی افزود: من در تیم جوانان استقلال بودم و از این تیم بود که به بزرگسالان رسیدم. همیشه دوست داشته و دوست دارم که در همان تیمی که فوتبالم را شروع کردم و فوتبال را یاد گرفتم، از فوتبال خداحافظی کنم.

هافبک تیم فوتبال استقلال درباره اینکه به عنوان یک بازیکن باتجربه و بعد از ناکامی فصل گذشته، فصل پیش‌رو را چطور می‌بینید، اظهار داشت: اول از همه باید از هواداران‌مان عذرخواهی کنیم، چون ما فصل گذشته در دو جام مدعی بودیم و می‌توانستیم در دو جام قهرمان شویم، اما نشد. فکر می‌کنم حضور ما در فینال جام حذفی انگیزه ما را در لیگ کم کرده بود و این خوب نبود. مظلومی تلاش کرد که برای استقلال جام بگیرد و مانند چند سال پیش که توانسته بود در جام حذفی استقلال را قهرمان کند، این فصل هم یک جام می‌خواست به هواداران هدیه بدهد. با این حال فکر می‌کنم فصل گذشته موفقیت‌هایی کسب شد که در دو سال اخیر نبود.

حیدری خاطرنشان کرد: اکنون منصوریان آمده که از خانواده استقلال است. امیدواریم بتوانیم در پلی‌آف آسیا نتیجه بگیریم و آسیایی شویم و در لیگ هم با انگیزه خواهیم بود تا اگر شد جام بگیریم. منصوریان با انگیزه بالایی آمده و زمانی در استقلال بازیکن بوده و اکنون به عنوان مربی برگشته است. او می‌تواند با استقلال نتایج خوبی بگیرد و در بین هواداران هم محبوب است که با قهرمانی به محبوبیتش اضافه می‌شود.

هافبک باتجربه تیم فوتبال استقلال که اعلام کرد هفت سال سابقه بازی در این تیم را دارد در واکنش به این مسئله که فکر می‌کند رفتاری که با آرش برهانی، وحید طالب‌لو و حنیف عمران‌زاده صورت گرفت درست بوده یا نه، گفت: شاید این اتفاق برای هر بازیکنی پیش بیاید که نتواند با باشگاه همکاری کند. واقعاً نمی‌توان از زحمات حنیف، آرش و وحید طالب‌لو چشم پوشی کرد. آنها از دوستان خوب من هستند و برای استقلال هم زحمت کشیده و افتخار آفرینی کردند. ان‌شاالله هر جایی که هستند، موفق باشند.