بخش رسانه‌ای تیم ملی فوتبال با انتشار مطلبی نسبت به بی‌توجهی به سرنوشت تیم ملی فوتبال هشدار داد.

تیم ملی فوتبال ایران

در حالی که حدود دو ماه تا آغاز رقابت‌های مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2018 روسیه زمان باقی است، حاشیه‌های جدیدی فضای فوتبال ملی را آلوده کرده است. در همین راستا بخش رسانه‌ای تیم ملی فوتبال با انتشار مطلبی تحت عنوان «60 روز تا آغاز کورس ایران در انتخابی جام جهانی؛ صدای خرد شدن استخوان‌های منافع ملی به گوش می رسد»، از بی‌توجهی به سرنوشت تیم ملی ایران انتقاد کرده است. این مطلب را در ادامه می‌خوانید:

«60 روز تا آغاز کورس ایران در انتخابی جام جهانی؛ صدای خرد شدن استخوانهای منافع ملی به گوش می رسد

60 روز دیگر تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در رقابت‌های انتخابی جام جهانی استارت می‌زند؛ رقابت‌هایی که سرنوشت فوتبال ایران را برای چهار سال آینده رقم خواهد زد اما با شرایطی که به وجود آمده و اظهارنظرهای بعضا بی ربطی که انجام می گیرد، صدای خرد شدن استخوان‌های منافع ملی به خوبی به گوش می رسد. یکی با توهم توطئه، هر آنچه در فوتبال ایران اتفاق می افتد را به تیم ملی ربط می دهد و دیگری که دستش از پست‌های مدیریتی خالی مانده، سعی می کند با اظهارنظرهای عجیب و به دور از واقعیت و حتی خنده‌دار، همچنان در رسانه ها روی بورس باشد.

سر جمع این اتفاقها، شرایطی را رقم می زند که این روزها می بینیم و آن هم بی‌توجهی محض به تیم ملی و سرنوشت آن است؛ تیمی که قرار است دقیقا دو ماه دیگر برابر قطر به میدان برود. آیا واقعا در فوتبال قطر هم چنین اوضاعی حاکم است؟ جواب حتما منفی است. آنها در تمامی اجزای خود، از بالا تا ذیل، خود را برای کمک به تیم ملی شان برای بازی یازده شهریور آماده کردند. برای آنها حتما سرنوشت تیم ملی قطر مهم است. برای ما هم سرنوشت تیم ملی فوتبال ایران مهم است اما تا دیر نشده باید فکری کرد. فکری به حال تیم ملی. فکری به سرنوشت تیمی که باید حمایت هشتاد میلیون ایرانی را پشت سرش ببیند.»