بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: به هیچ عنوان برای انتخاب تیم فصل آینده‌ام با سرمربی تیم ملی مشورت نکردم.

بختیار رحمانی پس از ثبت قراردادش در هیأت فوتبال استان تهران در خصوص شرایط استقلال اظهار داشت: خدا را شکر پس از چند سال به آرزوی قلبی خود رسیدم و به استقلال پیوستم. امیدوارم که بتوانم بازی‌های خوبی را به نمایش بگذارم و تیم هم عملکرد خوبی داشته باشد تا دل هواداران شاد شود.

وی در مورد شماره پیراهنش و اینکه آیا قرار است پیراهن شماره ۷ فرهاد مجیدی را بر تن کند، یادآور شد: هنوز تا شروع مسابقات باقی مانده است، همان‌طور که گفتم در بحث شماره پیراهن هرچه علی‌آقا (منصوریان) بگوید، همان خواهد شد. به‌هرحال برای من افتخاری است که بخواهم پیراهن شماره ۷ را بر تن کنم. این پیراهن بر تن بازیکنان بزرگی چون فرهاد مجیدی بوده و نگهداری آن هم طبیعی است. به‌هرحال این موضوع دست منصوریان است.

بازیکن استقلال در مورد اینکه آبی‌پوشان در چند سال اخیر ناکام بودند و چه امیدی برای موفقیت امسال استقلال دارد، یادآور شد: شک نکنید که ما اهداف بزرگی را پیش رو داریم، البته در فوتبال نمی‌توان قولی داد، اما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا دل هواداران را شاد کنیم. هواداران به دنبال چند جام و همچنین نتیجه دربی هستند که این قول را به آنها می‌دهیم تمام تلاش خود را بکنیم و سال خوبی را برای تیم رقم بزنیم.

رحمانی در مورد اینکه آیا به فکر بازگشت به تیم ملی هم هست، گفت: کی‌روش همواره به من لطف داشته است، اما به خاطر بحث خدمتم نمی‌توانستم در اردوها حاضر شود، امیدوارم عملکردم در استقلال خوب باشد و بار دیگر به تیم ملی دعوت شوم.

وی در مورد اینکه آیا برای انتخاب تیمش با کی‌روش مشورت کرده یا خیر، گفت: به‌هیچ‌عنوان من با او در این زمینه صحبت نکردم، اصلاً یک سالی می‌شود که کی‌روش را ندیده‌ام و فقط یک بار در هتل او را دیدم.

وی در مورد اینکه به نظرش چه تیمی رقیب استقلال در فصل آینده خواهد بود، گفت: تیم‌هایی مثل سپاهان، تراکتورسازی و ماشین‌سازی خوب بسته شده‌اند، فکر می‌کنم سال پرکیفیتی را داشته باشیم. رقیبان سختی داریم که باید خودمان خوب تلاش کنیم.

رحمانی در مورد اینکه آیا قراردادش یک میلیارد بوده، گفت: اصلاً این‌گونه نبوده است.