دروازه بان جدید تیم صنعت نفت آبادان اعتقاد دارد تیمش نتایج خوبی در لیگ شانزدهم کسب می کند.

عقیل اعتمادی دروازه بان ایرانی که چند سال در تیم آلمره سیتی هلند توپ می زد، اخیرا به تیم صنعت نفت آبادان پیوسته است. او امید دارد با صنعت نفت بتواند روزهای خوشی را سپری کند و از این تیم به تیم ملی ایران برسد.


اعتمادی در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه"، صحبت هایی را درباره بازگشتش به فوتبال ایران، آینده صنعت نفت و شانس دعوتش به تیم ملی صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:


برگشتم تا بیشتر دیده شوم
من کشور ایران را خیلی دوست دارم؛ خانواده ام در اینجا حضور دارند و مردم خونگرمی در کشورم زندگی می کنند. به خاطر همین همیشه دوست داشتم به ایران برگردم و فوتبالم را در این کشور ادامه دهم. من در هلند دوران خوبی را سپری کردم اما احساس کردم باید به ایران برگردم تا بیشتر دیده شوم.


از چند تیم دیگر هم پیشنهاد داشتم
من شناخت نسبتا خوبی از صنعت نفت آبادان داشتم. می دانم صنعت نفت تیم پرهوادار و ریشه داری در فوتبال ایران است. این تیم به تازگی به لیگ برتر آمده است. با اینکه چند پیشنهاد دیگر از تیم های ایرانی داشتم اما صنعت نفت را انتخاب کردم.


هواداران تراکتور همیشه در قلبم هستند
قبلا سابقه حضور درتیم تراکتورسازی را نیز دارم. خاطرات خیلی خوبی از تبریز و هواداران تراکتورسازی در ذهن من نقش بسته است. هواداران تراکتورسازی همواره مرا حمایت کردند و همیشه در قلبم حضور دارند. یکی از دلایلی که صنعت نفت را انتخاب کردم نیز به خاطر پرهوادار بودنش است. امیدوارم برای این تیم مفید باشم.


دست نشان مربی بزرگی است
از نادر دست نشان شناخت دارم. او مربی بزرگی است که توانسته نتایج خوبی در گذشته بگیرد. دست نشان بعد از چند سال تیم صنعت نفت را به لیگ برتر آورده و خوشحالم از اینکه زیر نظر او فعالیت خواهم کرد.


همکاری خوب با صنعت نفت
فکر می کنم همکاری خیلی خوبی با صنعت نفت داشته باشم. تیم ما تیم جوان و خوبی است که می توانیم نتایج خوبی بگیریم. امسال باید بتوانیم خواسته مردم آبادان را برآورده کنیم و برای این منظور باید تلاشمان را بیشتر کنیم. امیدوارم بتوانیم به خواسته هایمان برسیم.


می خواهم ملی پوش شوم
آرزوی من این است که به تیم ملی ایران برسم و پیراهن تیم کشورم را برتن کنم. امیدوارم در صنعت نفت به قدری بدرخشم که نظر کادرفنی تیم ملی روی من جلب شود. حالا که در ایران هستم، بیشتر دیده می شوم و می توانم توانایی هایم را ثابت کنم. امیدوارم مربیان تیم ملی مرا ببینند و دعوتم کنند.