نماینده مجلس شورای اسلامی در ارومیه گفت: با شناختی که از زنوزی دارم علیه تراکتورسازی تصمیم نمی گیرد.


نادر قاضی پور اظهار داشت: فوتبال به تماشاگرانش زنده است و تماشاگران هستند که به تیم و بازیکنان انرژی می دهند و دلیل ندارد تیم تراکتورسازی نتواند در شهر خوئدش بازی کند.
وی افزود: تیم فوتبال تراکتورسازی در دیگر شهر ها هم تماشاگر دارد و فقط در شهر ما یعنی ارومیه 15 هزار تماشاگر هستند که برای تماشای مسابقات این تیم به شهرهای مختلف می روند و در اردبیل هم این تماشاگران حضور دارند و زنجان نیز تراکتوری های زیادی دارد پس این تیم در هر کدام از این شهر ها بازی کند تماشاگران کنارش خواهند بود اما بحث این است که چرا نباید در شهر خودش بازی کند؟
قاضی پور در ادامه بیان داشت: متاسفانه به نظر می رسد که برخی می خواهند علیه تراکتورسازی توطئه کنند تا این تیم از تماشاگرانش دور شود. اینها نباید مانع طرفداران اصیل تراکتورسازی شوند و بنده از فردا پیگیر این موضوع می شوم که چرا در تبریز به تراکتورسازی زمین برای برگزاری بازی هایش نمی دهند.
وی ادامه داد: مدیر کل ورزش و جوانان استان باید توضیح بدهند و به نظر می رسد عده ای در وزارت ورزش در این موضوع دست دارند. چطور اقایان می توانند مسابقه را بدون تماشاگر برگزار کنند و یا دستور بدهند نمایندگان مجلس را به پاویون ورزشگاه راه ندهند اما نمی توانند برایب تراکتورسازی زمین مسابقه پیدا کنند.
قاضی پور در پایان درباره اینکه باشگاه گسترش فولاد تبریز به تراکتورسازی زمین نداده است گفت: بنده اقای زنوزی را می شناسم و می دانم همه زندگی خود را وقف تبریز کرده است و ایشان چنین تصمیمی نمی گیرد ولی به نظر می رسد که عده ای به ایشان خط می دهند.یادمان نرود که گسترش فولاد وقتی پیشرفت می کند که یک تراکتورسازی پرقدرت در کنارش باشد.