رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین و سرکرده منافقین مریم رجوی در پاریس دیدار کردند.

بعد از برگزاری همایش سالانه منافقین در پاریس، که ترکی الفیصل در آن شرکت کرده بود، این گروه تروریستی جان تازه‌ای گرفته است. در همین راستا برخی منابع خبری از دیدار شگفت‌انگیز و عجیب محمود عباس و مریم رجوی خبر می‌دهد.

به گزارش مثلث آنلاین، خبرگزاری فارس در این رابطه گزارش داد که منابع فلسطینی از دیدار «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با «مریم رجوی» سرکرده گروهک منافقین خبر دادند.

براساس این خبر خبرگزاری «صفا» نزدیک به جنبش حماس اعلام کرد که «در دیداری نادر، محمود عباس شامگاه شنبه (دیشب) در مقر اقامتش در پاریس، پایتخت فرانسه، با مریم رجوی» دیدار کرد.

طبق این گزارش، محمود عباس، سرکرده منافقین را از آخرین تحولات منطقه خاورمیانه بخصوص مسائل فلسطین از جمله طرح فرانسه برای سازش مطلع کرد.

در مقابل مریم رجوی نیز عباس را در جریان اجلاس سالانه منافقین که اخیرا در پاریس و برای اولین بار با حضور گسترده و علنی مسئولانی از دولتهای عربی مثل ترکی الفیصل رئیس اطلاعات پیشین عربستان برگزار شد، قرار داد.

هنوز جزئیات بیشتری از این دیدار منتشر نشده است. اما به طور حتم در صورت صحت این خبر واکنش دستگاه دیپلماسی کشور را شاهد خواهیم بود.