مربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: بازی فردا برای ما یک بازی مثل سایر مسابقه‌ها است.

بهمن خداکرم در نشست خبری قبل از بازی تیمش مقابل گسترش ماشین‌سازی اظهار کرد: با توجه به بازی‌های هفته گذشته شناخت نسبی به حریف ‌مان داریم و با توجه به برنامه‌هایی که برای بازی فردا داریم به دنبال برگزاری یک بازی خوب مقابل ماشین‌سازی هستیم و امیدوارم رقابتی در بازی شاهد باشیم که مردم تبریز از آن لذت ببرند.

وی افزود: خوشبختانه همه نفرات‌مان را در اختیار داریم و محمد نصرتی با توجه به عملی که انجام داده بود، باید 6 ماه از میادین دور می‌بود که حدود 3 ماه از این مدت گذشته و او تمرین‌هایش را با تیم انجام داده است.

مربی گسترش فولاد خاطرنشان کرد: عده‌ای می‌خواهند بازی فردا را بی جهت حساس کنند ولی از نظر ما این بازی هم مثل سایر مسابقه‌ها سه امتیاز دارد و فرقی برای ما نمی‌کند.

وی درباره پیوستن خالقی فر به گسترش فولاد گفت: خالقی فر دو جلسه است که به تیم ما اضافه شده و هنوز در قالب تاکتیکی ما قرار نگرفته و مطمئنا فردا نمی‌تواند برای ما به میدان برود.

خداکرم درخصوص انتشار مبلغ قرارداد بازیکنان و کادر فنی گفت: حساسیت خاصی نسبت به اعلام مبلغ قراردادها ندارم و چون قانون این را می‌گوید تابع آن هستیم و اعتراضی نداریم.