همه راهبردها و تعویض ها را برای پیروزی آمریکا امتحان کردیم اما ایران پیروز شد.

سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا با تاکید بر اینکه تیم والیبال ایران تیم بزرگی است گفت: همه راهبردها و تعویض ها را برای پیروزی آمریکا امتحان کردیم اما ایران پیروز شد.


جک اسپروا پس از باخت 3-0 تیمش برابر تیم ملی والیبال ایران در چارچوب لیگ جهانی والیبال افزود: از همه ظرفیت و توانمان برای پیروزی بر ایران استفاده کردیم و در طول بازی بارها بازیکنانم را در خطوط مختلف تغییر دادم اما موفقیت از آن تیم والیبال ایران بود .

وی گفت: تیم ما از نظر فیزیکی و تاکتیکی بالاتر از ایران است اما نباید از نقش تماشاچیان در پیروزی تیم ایران غافل شد.

وی افزود: برای تیم ایران در ادامه رقابت ها آرزوی موفقیت می کنم .

اسپروا گفت : تیم ایران امشب در همه سطوح بهتر از ما بود و پاسور این تیم به خوبی توپ ها را به مهاجمان ایران می رساند .

سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان گفت: پیروزی بر آمریکا کار سختی بود و 4 پله سخت دیگر را همچنان پیش رو داریم .

اسلوبودان کواچ پس ازپیروزی 3- 0 تیمش برابر آمریکا در چارچوب لیگ جهانی والیبال افزود: بازی بسیار سختی بود و از بازیکنانم به دلیل تیم بودنشان تشکر می کنم .

وی افزود : آمریکا تیم بزرگی است و از نظر فیزیکی و تاکتیکی بهترین تیم دنیاست، اما بازیکنان من هم به دلیل تمرینات سخت و طاقت فرسا و داشتن انگیزه برای پیروزی، خوب جنگیدند و پیروز شدند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: همه فکر می کردند بازی اولی را به دلیل فشار تماشاچیان بر تیم آمریکا پیروز شدیم اما امشب ثابت کردیم از لحاظ فنی هم قدرت شکست دادن آمریکا را داریم .

کواچ گفت: برای تیم آمریکا در ادامه مسیر لیگ جهانی آرزوی موفقیت می کنم و اطمینان دارم این تیم از نظر فنی به جایگاه خود باز خواهد گشت چراکه در این دو مسابقه آمریکا هر لحظه می توانست با بازگشتن به بازی برای ما مشکل ایجاد کند .